reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Nie Lanvin, moja mama ma trzypokojowe mieszkanie na osiedlu i chce je sprzedać kupić mniejsze bo mieszka sama a resztę kasy ma mi dać w darowiźnie i chcemy z tych dwóch pokoi już wyjść i od teściów zwiać mieli nietęgą minę jak im to oznajmiliśmy ale ja nie wyobrażam sobie z dwójką dzieci na 40metrach.
 
Nie Lanvin, moja mama ma trzypokojowe mieszkanie na osiedlu i chce je sprzedać kupić mniejsze bo mieszka sama a resztę kasy ma mi dać w darowiźnie i chcemy z tych dwóch pokoi już wyjść i od teściów zwiać mieli nietęgą minę jak im to oznajmiliśmy ale ja nie wyobrażam sobie z dwójką dzieci na 40metrach.
I dobrze, lepiej dla Was :) jak macie możliwość, to korzystajcie :) macie już coś na oku?

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lanvin u nas mieszkań nie brakuje ale póki kasy w ręce nie mam to się nie napalam na żadne bo będzie mi potem żal jak nie zdążę go kupić
 
Witajcie juz z nie takiego rana bo u mnie 9:44 :-)
Promyczku kolejny cykl sie zaczął, kolejny raz mozna się przyjemnie starac:-D. U mnie dopiero przed owulacja po ciazy cykle sie wydluzyly do 34 dni. Ten miesiac jeszcze zamierzam przeczekać lykam kwas foliowy i chce zrzucic z trzy kilo a od nastepnego cyklu staramy sie o coreczke. Z jednej strony jak was czytam czuje mega ekscytacje i nie moge sie doczekac z drugiej strony jak przypomne sobie porod pierwszy i ilosc dni nieprzespanych nocy przed porodem i depreche po porodzie to tak sie boje ze prawie mam atak paniki hehe ale patrse na synka i wiem ze drugie dziecko bedzie takim samym blogoslawienstwem.
Gratuluje kolejnej przyszlej mamie dwuch kresek! Nie pamietam was z nikow jeszcze wybaczcie.
Pozdrawiam z nad porannej kawysi :-*
 
Moj test z wczoraj [emoji33]

1497286371-aaaaaa.jpeg


Do tej pory nie wierze [emoji23]

A no nie napisalam wiecej szczegolow [emoji85]
3 cykl staran
17dc owulka
32dc test [emoji323][emoji322]

Objawow zadnych oprocz zwyklego bolu piersi jak na okres i bolu brzucha jak na okres przez ostatnie pare dni.
A no i bzykac mi sie chcialo po owulce a normalnie w fazie lutealnej seks moze dla mnie nie istniec.
Bylam pewna, ze bedzie negatywny bo w poprzedniej ciazy do nie dosc, ze zagniezdzenie powodowalo mocne skurcze to od razu od niego zaczelam miec mase objawow. A wczoraj taki szok [emoji23]

[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
Woow[emoji7] Trzy dni mnie nie bylo - miałam komunie córki - a tu takie wieści. Super. Gratuluję i spokojnych 9 miesięcy. [emoji8]

1usavcqgt1dml95x.png
 
reklama
Do góry