reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Hej

Sa tu mamy starajace sie o trzecie dziecie
Hej ja się staram o 3 dziecko[emoji4]mam dwóch synów i marzę o coreczce...
Byłam tu na forum ale teraz jestem na zamkniętym.czytam ten wątek na bierzaco.jeśli nie macie nic przeciwko będę tu czasem pisać jak mi starczy na to czasu[emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Judytka ..
O coreczke staralam sie za drugim razem...sex tydzien przed owulacja i w dzien owulacji wiec nie wiem czy pomoglismy no ale wyszlo na moje pozatym z cora nie znalam plci do porodu więc to dopiero byla niespodzianka! Trzymam kciuki
 
@Paraplu to bardzo dobre wieści, gratuluję :D Mnie, jeśli w ogóle, będą czekały badania genetyczne z racji wieku i bardzo się ich obawiam. Pewnie też byłaś w strachu... Chociaż młoda doopa jesteś :p
Wiem niestety, że wiek w przypadku chorób to często kwestia przypadku. Wszystkie ciężko chore dzieci o których wiem, to dzieci młodych matek "społecznie" o czasie.

Są tu staraczki o trzecie, są :wink: Ja się nie staram jakoś specjalnie ale też nie zapobiegam, więc jestem gdzieś pomiędzy.

@judytka777 jestem na Was obrażona o ten zamknięty temat, sama nie wiem, czy powinnaś dostać pozwolenie:laugh2::-p
 
Ja jeszcze nie w temacie tego zamknietego watku choc swojego czasu nalezalam do takiego i majac dluzsza chwile bedac w pracy odgrzebalam sobie moje starania o core w 2009 roku .. Nie trwaly dlugo bo jeden cykl ale cala ciaza tam udokumentowana jest...tosz to pamietnik... Fajnie jest do tego wrocic

Wlasnie wrocilam z pracy i jade z dziecmi rowerami na zakupy i tak pomyslalam ... Jak to z trzecim bedzie wygladac na wesolo

Zastanawialam.sie jak przebiegaja takie badania prenatalne???
 
reklama
Ja jeszcze nie w temacie tego zamknietego watku choc swojego czasu nalezalam do takiego i majac dluzsza chwile bedac w pracy odgrzebalam sobie moje starania o core w 2009 roku .. Nie trwaly dlugo bo jeden cykl ale cala ciaza tam udokumentowana jest...tosz to pamietnik... Fajnie jest do tego wrocic

Wlasnie wrocilam z pracy i jade z dziecmi rowerami na zakupy i tak pomyslalam ... Jak to z trzecim bedzie wygladac na wesolo

Zastanawialam.sie jak przebiegaja takie badania prenatalne???

Ja mam to samo z wątkiem 2010-2011. Forumowa weteranka :rofl2: W sumie fajnie, bo mogłam sobie wszystko odświeżyć.

W PL prenatalne to usg genetyczne, test PAPPA a jeśli jest konieczność to dalej amniopunkcja. Po 35 r.ż. bezpłatne.
 
Do góry