reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Kobitki, u nas problem taki, że mamy wszystko schowane i nic nie widać.... Często widzę, że skrupulatne obserwacje, pomiary temp, testy, itp są na nic. Czasem byłam pewna, że miałam owu, ale po badaniach usg i progesteronu lekarz powiedział, że jednak nie było. A miałam wszystkie objawy. I bądź tu mądra [emoji4] lepiej wrzucić na luz i dbać o atmosferę, żeby max co 2 dzień się przytulić.

Hope, faktycznie ponoć faceci to czują... Chociaż pewnie jak bardzo zmęczony to i tak pewnie nic z tego [emoji16]

Nie wiem jak dla was, ale dla mnie trochę męczące jest to, że ja muszę pilnować regularności, dbać o atmosferę, żeby w danym dniu chęć była z obu stron... Nawet w tym mcu zauważyłam, że jak ja jestem aktywna, inicjująca, to mąż taki jakoś rozlazły jest... Mam wrażenie, że każda jego reakcja na moją "zaczepkę", jest tylko teoretycznie pozytywna, jakby bał się powiedzieć, że nie ma dp końca ochoty... My nie jesteśmy z gatunku tych, co codziennie się kochają. Najczęściej 2 razy w tyg, teraz przy staraniach częściej. Może to tego kwestia

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie jest tak..., że M jakby mógł... to jak najczęściej (częściej jednak "padamy" po pracy i zasypiamy ;) ). Złości się, że ja wykazuję ochotę i inicjatywę tylko w dniach płodnych dla określonych celów ;). Chce jednak bardzo drugiego dziecka i się na to godzi :) . Hehehe może Go zaskoczę ;) bo nie wiem kiedy OVU ..będzie
 
Dziękuję Paraplu za pomoc..moze sie zdecyduje na to właśnie badanie tylko bede musiala sie rozeznać jak to tu wyglada w UK

I brzusio sliczny...lada dzien zobaczysz jak urośniesz hihi
Ja wygladalam jak w mnogiej. W 6/7 miesiacu ale to woda byla bo po porodzie nie bylo co zrzucac..dzis wiem ze powinnam sie.wiecej ruszac w tamtym okresie od samego poczatku
Ja jeszcze w ciazy nie jestem a juz plan opracowalam jak ma to wygladac lol ehh
Teraz mam inny tryb zycia od 4 lat kiedy to dopadl mnie celulit mimo fit sylwetki takie blachostki a jak irytuja...wiec.silownia regularnie..bywalo i 6 dni w tyg kiedy mniej pracowalam teraz 4 wiec mam wzmocnione miesnie brzucha ( mam maly rozstep po drugiej ciazy ) i juz nie chce szybkiego wzrostu brzuszka jak to bylo w dwoch poprzednich ciazach ale aby bylo zdrowe teraz modle sie bym mogla cwiczyc z ciezarami choc napewno o polowe wszystko utne... Jak rowniez sluchac swojego ciala..to wazne ale wiem ze na wiele mnie stac byle z umiarem..No zobaczymy ale najpierw..trzeba sie postarac!

A powiedz.. U was to geny sa wina ciazy mnogiej? Czy tak wyszlo po tabletkach?

StorAnia czas tak naprawdę przelatuje nam przez palce..toczy sie slamazarnie kiedy jesteśmy czyms pochlonieci...zycze ci by spelnilo sie twoje marzenie jak najpredzej!
 
U mnie jest tak..., że M jakby mógł... to jak najczęściej (częściej jednak "padamy" po pracy i zasypiamy ;) ). Złości się, że ja wykazuję ochotę i inicjatywę tylko w dniach płodnych dla określonych celów ;). Chce jednak bardzo drugiego dziecka i się na to godzi :) . Hehehe może Go zaskoczę ;) bo nie wiem kiedy OVU ..będzie

Ja kiedy pracowałam na pol etatu zloscilam sie na swojego ze znow zmęczony..ja mogłabym codzien:rolleyes2:..wtedy..( nigdy nie bralam tabsow) dzis wyrabiajac 1,5etatu juz tak nie naciskam a sexi ciuszki czekaja tylko na specjalne okazje byle sie przy filmie poprzytulac albo samemu sie w wannie z pianka wylezec.:laugh2:.wtedy mi dobrze az mnie kiedys zapytal..chora jestes czy masz kogoso_O.
 
U nas z ilością przytulanek nie ma problemu, mimo 11 lat razem. Przynajmniej jeszcze :-p Problem w tym, że M się strasznie życiowo rozleniwił co bardzo mnie drażni.

Ja w tym cyklu chciałam sprawdzić, czy mam dwie fazy wykresem (wiem, że mam) a w następnym jak wygląda współpraca z testami i koniec kombinowania. Będę wiedziała wystarczająco dużo, żeby cierpliwie czekać. Nie ukrywam, że miesiące wiosenne są najlepsze do urodzenia, zima wypada blado. Wiem co mówię, mam porównanie. Teraz w terminie jest kwiecień i mój ulubiony maj. Moooże czerwiec. A potem zaczyna się palić pod nogami :dry:
 
U nas z ilością przytulanek nie ma problemu, mimo 11 lat razem. Przynajmniej jeszcze :-p Problem w tym, że M się strasznie życiowo rozleniwił co bardzo mnie drażni.

Ja w tym cyklu chciałam sprawdzić, czy mam dwie fazy wykresem (wiem, że mam) a w następnym jak wygląda współpraca z testami i koniec kombinowania. Będę wiedziała wystarczająco dużo, żeby cierpliwie czekać. Nie ukrywam, że miesiące wiosenne są najlepsze do urodzenia, zima wypada blado. Wiem co mówię, mam porównanie. Teraz w terminie jest kwiecień i mój ulubiony maj. Moooże czerwiec. A potem zaczyna się palić pod nogami :dry:


Ja tak drugie planowalam..na marzec ... A wyszla w 37tyg w lutym ..syn z listopada wiec zle mi bylo z brzuchem w upalne polskie lato... A teraz bym chciala na czerwiec lipiec ze wzgledu na prace i dzieci wakacje a tu wakacje umiarkowane jesli o temp chodzi
My razem w sumie 14lat..11 po slubie zlecialo
 
Pewnie gdybym miała duże parcie, problemy zdrowotne, nie miała w ogóle dzieci, miesiąc nie miałby znaczenia, to oczywiste. Jest za to odwrotnie, właśnie ze względów zawodowych jesień i zima są mi nieprzychylne.

@ONAONAONA wcześniaka nikomu nie życzę. Doskonale zdaję sobie sprawę z problemów jakie niesie los i natura zanim pojawi się mały człowiek. 37 to już całkiem dobrze, obyło się bez problemów?

Kurka wodna, wiem, żeby nie testować przed terminem @ ale tak mnie cały czas brzuch gniecie, że nie widzę innego sposobu na pozbycie głowy urojeń. Jak oczy widzą jedną kreskę to głowa od razu jest uleczona...
 
Pewnie gdybym miała duże parcie, problemy zdrowotne, nie miała w ogóle dzieci, miesiąc nie miałby znaczenia, to oczywiste. Jest za to odwrotnie, właśnie ze względów zawodowych jesień i zima są mi nieprzychylne.

@ONAONAONA wcześniaka nikomu nie życzę. Doskonale zdaję sobie sprawę z problemów jakie niesie los i natura zanim pojawi się mały człowiek. 37 to już całkiem dobrze, obyło się bez problemów?

Kurka wodna, wiem, żeby nie testować przed terminem @ ale tak mnie cały czas brzuch gniecie, że nie widzę innego sposobu na pozbycie głowy urojeń. Jak oczy widzą jedną kreskę to głowa od razu jest uleczona...


Hope przy problemach to juz tylko na zdrowiu zalezy

Nie bylo zadnych problemow...wazyla 3730 52cm .na drugi dzien bylysmy w domu
Bylam przeszczesliwa bo nastraszyla nas

Wlasnie robi mi fryzure.. Troche wlosow stracilam ale co tam ... Zaraz bedzie mnie malowac. Musi bo na zakupy jedziemy.. :baffled:

Z cora testowalam tydzien przed i wyszedl blady pozytywny tak nie moglam sie doczekac ..wiem co czujesz

Tym razem chce czekac do okresu... Ale czy wytrzymam :hmm:
 
Widziałam właśnie wykresy na ovu z ciążą, dziewczyny testowały w 9 dniu od wyznaczonych dni płodnych przez program. A to raczej znaczy, że program się pomylił, bo czy możliwe są dwie kreski 9 dni po ovu w dniu spadku temperatury?

W pierwszej ciąży test zrobiłam w 6 tc i krechy były mega mocne, w drugiej w dniu @ i kreska była średnio ale dobrze widoczna. No ale 9 dni po owulacji?
 
reklama
@Hope to u klienki pokoj jej prawie 4-letniej corki [emoji16]

U nas poki co nic nie ruszamy :( przyszly podatki i i duze i szlag trafil cala kase co oszczedzilam na podloge :( musimy zaczynac skladac od nowa :(
Buuuuuu.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry