reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Ja wiem jak to wyglada, mój lekarz nie owijał w bawełnę kiedy zalecił in vitro. Z grubej rury powiedział mi, ze to nie takie kwiatki i tęcze jak to malują, dlatego jeszcze się waham, bo nie wiem czy chcę tak dążyć po trupach do celu. Zobaczymy, do września jeszcze trochę czasu zostało więc póki co cieszę się życiem, bo mam wspaniałe [emoji3]
Życzę Ci powodzenia i dużo siły!! [emoji123][emoji123][emoji256][emoji256][emoji256]
A skad jestes? Moja bratowa za trzecim razem zaszla w ciaze z in vitro byla w klinice invicta w gdańsku. I ma teraz 1.5 roczne bliźniaczki z in vitro. Wczesniej starali sie naturalnie przez 3 lata i nic mimo lekow i zastrzykow. A teraz ma jeszcze miesieczna coreczka ktora splodzili naturalnie po 6 miesiacach od urodzenia blizniaczek ;)
 
Ola na lipcówkach wyczytałam o ile dobrze zrozumiałam, że Ty w szpitalu ???
Co się dzieje? :O
Już na wylocie ?
Byłam na wizycie w czwartek i się okazało że szyjka mi się skróciła do 2,2 i wysłał mnie do szpitala no i leżę tak bez sensu bo mój gin dopiero w poniedziałek będzie i wtedy zdecyduje co ze mną dalej :/ póki co dostaje magnez i nospe... Jeszcze mi wspominał na wizycie że moze krążek założy, jak dla mnie trochę bezsens na tym etapie, bo w poniedziałek mam skończony 36 tydzień.
 
Byłam na wizycie w czwartek i się okazało że szyjka mi się skróciła do 2,2 i wysłał mnie do szpitala no i leżę tak bez sensu bo mój gin dopiero w poniedziałek będzie i wtedy zdecyduje co ze mną dalej :/ póki co dostaje magnez i nospe... Jeszcze mi wspominał na wizycie że moze krążek założy, jak dla mnie trochę bezsens na tym etapie, bo w poniedziałek mam skończony 36 tydzień.
Nooo w 36 TC to faktycznie bez sensu krążek zakładać. Jeszcze tydzień i będziesz w terminie przecież..
 
Nooo w 36 TC to faktycznie bez sensu krążek zakładać. Jeszcze tydzień i będziesz w terminie przecież..
Jeszcze dwa bo we wtorek zaczynam 37, no ale myślę że spokojnie bym wytrzymała chociaż 1,5 tygodnia bez krążka a tylko leżąc w domu tym bardziej że szyjka nie jest przecież aż taka krótka.
 
Cześć dziewczyny co tam u was przybyły jakieś mamusie? U mnie bez zmian wszystkie koleżanki w ciazy tylko nie ja ...mi już pozostała tylko modlitwa o cud ..pozdrawiam
 
Cześć dziewczyny co tam u was przybyły jakieś mamusie? U mnie bez zmian wszystkie koleżanki w ciazy tylko nie ja ...mi już pozostała tylko modlitwa o cud ..pozdrawiam
Tu pustki wiec ucieklam na staraczki 2018. Ja dalej nie zaciazona a wszyscy wokolo tak i dostaje do glowy. Moze wpadnij na 2 watek tam wiecej sie dzieje:)
 
reklama
Do góry