reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

dziękuję a kciuki. wróciłam z pracy i zasnęłam na 1,5h. Nigdy mi się to nie zdarzyło. A M od razu wymyśla że pewnie się udało. Ech.... Ja obstawiam przesunięcie przez zmianę klimatu i wredna @ przyjdzie za 2dni.

Wiecie, że chyba jestem tu najstarszą staraczką?
Ja i Skaba mamy 35lat (ja kończę w październiku)
Nessi Bertha Gabiś i Kacha - 34...
Boję się że wiek mnie jakoś ogranicza. Że nie jestem już tak płodna jak 10 czy 5 lat temu.

Niby wmawiam sobie że nic z tego, blablabla. A jednak ciągle o tym myślę, czytam, przeglądam apkę z aktualnym cyklem itp Masakra. MIałam nie testować tylko cierpliwie czekać na @. Jutro 32dc i już dłużej nie wytrzymam. Huśtawka hormonów mnie wykańcza.
Idę spać. Dobranoc

Kochana, ja tez kończę 35 w tym roku, w grudniu :) podaje 34, bo jeszcze nie skończyłam ;)
I jeszcze nie mam bejbika żadnego. A chce miec dwójkę! I bede miała! Takze damy wszystkie radę! :)
 
reklama
Kochana, ja tez kończę 35 w tym roku, w grudniu :) podaje 34, bo jeszcze nie skończyłam ;)
I jeszcze nie mam bejbika żadnego. A chce miec dwójkę! I bede miała! Takze damy wszystkie radę! :)
Pewnie ze tak Bertha ja mam 30 i tez zadnego Maluszka, tez chce miec dwojke:) pewnie ze damy rade trzymam za nas kciuki:)

Napisane na SM-G386F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Spark miałam napisać że musisz teraz swojego m. bardzo ładnie przeproszisz ale widzę że chyba już tak się stało ;p

Witaj Aquarelka w naszych szeregach :) Ile masz lat?

Kolekcjonerka swietnego masz męża :) Co do ciżąży w późnym wieku to chyba wszystko zalęży od kobiety. Moja mama też miała nas późno. Mnie urodziła mając 31lat a moją siostre 34lata.
 
Spark miałam napisać że musisz teraz swojego m. bardzo ładnie przeproszisz ale widzę że chyba już tak się stało ;p

Witaj Aquarelka w naszych szeregach :) Ile masz lat?

Kolekcjonerka swietnego masz męża :) Co do ciżąży w późnym wieku to chyba wszystko zalęży od kobiety. Moja mama też miała nas późno. Mnie urodziła mając 31lat a moją siostre 34lata.
Hehe tak, musiałam się pospieszyć, mój facet nocke ma :D
Wlasnie, wiele kobiet w wieku 40lat rodzi zdrowe dzieci :) uda się nam!
 
Kulka - i po co się było tak denerwować i nakręcać ?:) Gratuluję !!!

dziękuję a kciuki. wróciłam z pracy i zasnęłam na 1,5h. Nigdy mi się to nie zdarzyło. A M od razu wymyśla że pewnie się udało. Ech.... Ja obstawiam przesunięcie przez zmianę klimatu i wredna @ przyjdzie za 2dni.

Wiecie, że chyba jestem tu najstarszą staraczką?
Ja i Skaba mamy 35lat (ja kończę w październiku)
Nessi Bertha Gabiś i Kacha - 34...
Boję się że wiek mnie jakoś ogranicza. Że nie jestem już tak płodna jak 10 czy 5 lat temu.

Niby wmawiam sobie że nic z tego, blablabla. A jednak ciągle o tym myślę, czytam, przeglądam apkę z aktualnym cyklem itp Masakra. MIałam nie testować tylko cierpliwie czekać na @. Jutro 32dc i już dłużej nie wytrzymam. Huśtawka hormonów mnie wykańcza.
Idę spać. Dobranoc
Ja mam takie obawy w każde ''kryzysowe urodziny'':) Czasami ciężko pogodzić się z faktem ''upływającego czasu'' :tak: Bo w środku nadal czujesz się młodo, ale w lustrze dostrzegasz zmiany ... których widzieć nie chcesz :sorry2: To samo tyczy się ciąży ..czytasz, myślisz: czy przypadkiem nie masz teraz ciągle cykli bezowulacyjnych, dodajesz i stwierdzasz, że nie będziesz jedną z tych młodych mam - jak dziecko pójdzie do szkoły, czy organizm da radę ? czy przypadkiem nie usłyszysz od lekarza ''oj w pani wieku ....''
Moja mama urodziła mnie w wieku 29 lat :) ale mój brat miał wtedy już 10 i chodził do szkoły :D Boję się dużej różnicy wieku .. a mój syn już ma 7 lat :sorry2: Ehhh ... no to są takie obawy, które właśnie nachodzą mnie - jak się zbliżają urodziny :D Minie po nich ... :) Byle do przodu ...
 
Ja mam 29 ale wszystkie kuzynki i kolezanki wkoło maja jedno albo dwa przez co czuje sie na 35 [emoji22]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Kochana ku pokrzepieniu na pocieszenie powiem Ci, że moja koleżanka po 30-stce miała bardzo duże problemy z zajściem w ciążę, - jak pogodzili się z faktem, że dziecka mieć nie będą to zaraz w niedługim czasie - po zakupie psa :D zaszła w ciążę ... a za rok kolejne i kolejne ...a potem mi mówi : ''wiesz ... teraz to chyba Bóg na górze za bardzo się skupił na mnie, albo mają jakiś błąd w aktach bo co rok spokoju mi nie daje'' :D
 
Ja chciałam żeby różnica wieku nie była większa niż 7 lat między dziećmi. I doopa. Chcieć sobie można i planować ;) i w tym momencie nasza rola się kończy.
 
Dziewczyny nie mogę wyjść z szoku. Są II kreseczki! I to wcale nie cienie cienia. Pojawiały się momentalnie i są dość wyraźne. Z tego wszystkiego zrobiłam 2 testy bo nie dowierzałam 10 i 25 czuły. I cholernym owulacyjnym poprawiłam i też 2 mocne wyszły:) fotkę dodam wieczorem bo za duże pliki są i nie chcą się dodać. Jadę właśnie do pracy i wciąż nie wierzę jak to możliwe. Wszystkie objawy odbierały nadzieję...szok.
 
reklama
Do góry