reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Dziewczyny tak długo nie pisałam, że chyba nikt mnie nie pamięta. Trochę poczytalam i chyba czułam, żeby wejść na forum. Takie wieści!!
@Paraplu gratuluję dwóch keseczek i życzę spokojnych 9msc :)
Zdążyłam przeczytać, że u większości wszystko oki :)
U mnie też ok. W poniedziałek lekarz a 30 czerwca polowkowe :) już czuję małe kopniaczki.
Doczytalam też, że stworzylyscie chyba forum zamknięte i dobrze. My na listopadowkach też się "zamknelysmy".
W takim razie życzę wszystkim powodzenia :)
 
reklama
Cześć dziewczyny! Chcę do Was dołączyć :) Staramy się z mężem o dzidziusia, za nami ponad 4 lata bez zabezpieczeń. Od lutego zaczęliśmy z nowymi siłami, ale bez rezultatów.
 
Dziewczyny tak długo nie pisałam, że chyba nikt mnie nie pamięta. Trochę poczytalam i chyba czułam, żeby wejść na forum. Takie wieści!!
@Paraplu gratuluję dwóch keseczek i życzę spokojnych 9msc :)
Zdążyłam przeczytać, że u większości wszystko oki :)
U mnie też ok. W poniedziałek lekarz a 30 czerwca polowkowe :) już czuję małe kopniaczki.
Doczytalam też, że stworzylyscie chyba forum zamknięte i dobrze. My na listopadowkach też się "zamknelysmy".
W takim razie życzę wszystkim powodzenia :)
Sylwaq ja pamiętam :) coo tam u Ciebie? :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sylwaq ja pamiętam :) coo tam u Ciebie? :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
W sumie to wszystko oki. Za dwa dni zaczynam 20tydzien :) nic się nie dzieje, na szczęście. Miałam podejrzenie cukrzycy, zrobiłam krzywa cukrowa i wyszła w górnych granicach. Mimo wszystko wierzę, że nie wyjdzie między 20-24 tygodniem.
Brzuszek jeszcze mały, mogłabym powiedzieć, że się najadlam :D
A co u Ciebie i Twojego maleństwa?
Bulbasek się odzywala?
 
Cześć dziewczyny! Chcę do Was dołączyć :) Staramy się z mężem o dzidziusia, za nami ponad 4 lata bez zabezpieczeń. Od lutego zaczęliśmy z nowymi siłami, ale bez rezultatów.
Witaj Monia [emoji4]
Sylwaq ja pamiętam :) coo tam u Ciebie? :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny! Chcę do Was dołączyć :) Staramy się z mężem o dzidziusia, za nami ponad 4 lata bez zabezpieczeń. Od lutego zaczęliśmy z nowymi siłami, ale bez rezultatów.

Heyo [emoji13] może jakieś badania na sam początek ??? Robiłaś coś ???
Porób badania a jak będą nie za dobre to idź do ginekologa


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
@Carmen24 to nie taki sam początek ;) badań mam całą teczkę, hormony prawidłowe, hsg nie wskazało nic niepokojącego. Jedyny mój mankament to obniżona rezerwa jajnikowa, która jest wyniki dwóch laparoskopii torbieli jajnika plus obecna torbiel. Nasienie ma obniżone niektóre parametry, ale nie jest tragiczne. Aktualnie faszeruje męża witaminkami, w końcu udało mu się też rzucić palenie. Byliśmy w dwóch klinikach leczenia niepłodności, ale ja nie jestem przekonana. Chce jeszcze próbować naturalnie. :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny tak długo nie pisałam, że chyba nikt mnie nie pamięta. Trochę poczytalam i chyba czułam, żeby wejść na forum. Takie wieści!!
@Paraplu gratuluję dwóch keseczek i życzę spokojnych 9msc :)
Zdążyłam przeczytać, że u większości wszystko oki :)
U mnie też ok. W poniedziałek lekarz a 30 czerwca polowkowe :) już czuję małe kopniaczki.
Doczytalam też, że stworzylyscie chyba forum zamknięte i dobrze. My na listopadowkach też się "zamknelysmy".
W takim razie życzę wszystkim powodzenia :)
Hej! Faktycznie dawno Cię nie było :)asz jakieś usg dla nas? :)


W sumie to wszystko oki. Za dwa dni zaczynam 20tydzien :) nic się nie dzieje, na szczęście. Miałam podejrzenie cukrzycy, zrobiłam krzywa cukrowa i wyszła w górnych granicach. Mimo wszystko wierzę, że nie wyjdzie między 20-24 tygodniem.
Brzuszek jeszcze mały, mogłabym powiedzieć, że się najadlam :D
A co u Ciebie i Twojego maleństwa?
Bulbasek się odzywala?
Pokaż brzunio :)



Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Carmen24 to nie taki sam początek ;) badań mam całą teczkę, hormony prawidłowe, hsg nie wskazało nic niepokojącego. Jedyny mój mankament to obniżona rezerwa jajnikowa, która jest wyniki dwóch laparoskopii torbieli jajnika plus obecna torbiel. Nasienie ma obniżone niektóre parametry, ale nie jest tragiczne. Aktualnie faszeruje męża witaminkami, w końcu udało mu się też rzucić palenie. Byliśmy w dwóch klinikach leczenia niepłodności, ale ja nie jestem przekonana. Chce jeszcze próbować naturalnie. :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Czyli cała serie badań już masz [emoji6]
Pewnie, spróbuj jeszcze naturalnie a jeśli nie będzie wychodziło zawsze można tez zmienić klinikę.. osobiście nie wiem co ci doradzić, bo moim jedynym problemem było pco i niski progesteron....
W każdym razie trzymam kciuki i zycze bardzo szybkiego zafasolkowania.


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
reklama
Hej! Faktycznie dawno Cię nie było :)asz jakieś usg dla nas? :)



Pokaż brzunio :)



Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie nie mam usg. Ostatnie usg że zdjęciem było na prenatalnych, które wam wysyłałam, jak miałam w 16 tygodniu to mi nie dała :( a teraz mam w poniedziałek, jak tylko da mi zdjęcie, na pewno wam podeślę :) a zdjęcia brzuszka jeszcze nie mam, więc jak zrobię, myślę na dniach to wyślę :) ale za dużego brzuszka nie mam :( :) a przytylo mi się na razie okolo 1kg
 
Do góry