reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Ja też czekam na Twoje rozpakowanie jakby na swoje [emoji23]
Daj znać jak po wizycie :)

Jest spoczko, młody wazy 2040. Szyjka się skraca i jest miękka, co zdaniem lekarza znaczy ze do 21.10 raczej nie dotrwamy :) także spodziewajcie się ;) no jeszcze wrześnien niech tam sobie przesiedzi :) a później to już niech się dzieje wola nieba ;)
 
Jest spoczko, młody wazy 2040. Szyjka się skraca i jest miękka, co zdaniem lekarza znaczy ze do 21.10 raczej nie dotrwamy :) także spodziewajcie się ;) no jeszcze wrześnien niech tam sobie przesiedzi :) a później to już niech się dzieje wola nieba ;)
Niech grzecznie siedzi jeszcze ten miesiąc :)
 
O'Hara a jak tam wyprawka? Skompletowana już?

Wydaje mi się, że tak :) wózek jest, łóżeczko jest, ciuchy są, pieluchy są, wanienka w drodze, rożnego rodzaju kocyki, kołderki, szmatki są ;) a reszta to wyjdzie „w praniu” :)
Już wszystko sobie poprałam i poprasowałam, teraz jestem spokojna [emoji16] a jeszcze będę spokojniejsza, jak już będę miała poród z głowy ;) no ale to jeszcze kilka tygodni ;)
 
Wydaje mi się, że tak :) wózek jest, łóżeczko jest, ciuchy są, pieluchy są, wanienka w drodze, rożnego rodzaju kocyki, kołderki, szmatki są ;) a reszta to wyjdzie „w praniu” :)
Już wszystko sobie poprałam i poprasowałam, teraz jestem spokojna [emoji16] a jeszcze będę spokojniejsza, jak już będę miała poród z głowy ;) no ale to jeszcze kilka tygodni ;)
Jee pochwal się wózkiem! :D ja to jestem uzależniona od wózków :D obecnie mamy dwie sztuki, nr 8 i 9 [emoji23]
 
A my mamy pierwsze poczynania w tym miesiącu w kierunki powiększenia rodziny za sobą [emoji23] aż 1 raz a już dziś 6 września. Myślę żeby zrobić sobie test w 40ste urodziny mojego M, może jakaś niespodzianka będzie :D
 
My też zaczęliśmy starania o trzecie [emoji1]
Powodzenia!
A my mamy pierwsze poczynania w tym miesiącu w kierunki powiększenia rodziny za sobą [emoji23] aż 1 raz a już dziś 6 września. Myślę żeby zrobić sobie test w 40ste urodziny mojego M, może jakaś niespodzianka będzie :D
 
reklama
My też zaczęliśmy starania o trzecie [emoji1]
Powodzenia!
Dzięki i wzajemnie :) A miałaś już okres po porodzie? Bo ja nie, zaczęłam brać po połogu tabletki, odstawiłam jakoś na początku sierpnia i od tego czasu czekam na @. Zastanawiam się jak potem jest z ustaleniem daty porodu, czy tylko z USG jest wiarygodne?
 
Do góry