reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

reklama
Hej :) co u Was ciocie?
Ja padam ze zmęczenia [emoji51]młoda chyba przechodzi skok i był dziś dramat przy usypianiu [emoji55]

A ogólnie to za tydzień już roczek [emoji2368][emoji7]

Podrzucę wam jej fotki które ostatnio uwielbiam [emoji85]
IMG_20200523_182641_2.jpeg
IMG_20200518_181209.jpeg
 
@Maliina jedziemy, wszystko było ok fotel nam się podobał dopasowany spoko, zasnęła i opada głową. No nie.moge na to patrzeć :/:/:/ jak jest u Was
IMG_20200529_135625.jpg
 
U nas tak nie ma. Zrobię Ci zdjecie jak będziemy jechac i bedzie spal. Ale my korzystamy z podkladki bo mamy profil kanapy pod duzym kątem. Może w tym rzecz?
Podkładka będzie konieczna. Teraz w aucie mamy męczarnie i nerwowe, bo ja obudziliśmy.
Tu zdjęcie normalnie to jest dobrze dopasowany. Ale bez podkładki grawitacja robi swoje. Zły kąt :/:/ a my mamy przed sobą jeszcze 3 godziny drogi ehh
IMG_20200529_143035.jpg
 
@liczba jakie auto macie? Jak minęła reszta podrozy? Widze ze skorzana kanapa uzywacie podkladki na kanape? Fotelik może ja zniszczyć..
 
Jakoś zlecialo. Audi a4b7. Nie mamy podkładki.
My w niedzielę za tydzień będziemy jechać dłużej bo jedziemy do Poznania to na pewno mały bedzie spał i podeślę fotę. Mam gdzieś zdjęcie jak kupiliśmy fotelik i zasnął na powrocie ale wtedy jeszcze nie mielismy podkładki poziomującej... Takze pokażę Ci teraz stare a za tydzień zaktualizuje
received_171942627391601.jpeg

Jedno pytanie mam jeszcze? Skrecaja Ci sie pasy?? Ja na łeb dostaje.. czasem tak fajnie a raz sie skreca i nie idzie tego do ładu doprowadzić..
 
My w niedzielę za tydzień będziemy jechać dłużej bo jedziemy do Poznania to na pewno mały bedzie spał i podeślę fotę. Mam gdzieś zdjęcie jak kupiliśmy fotelik i zasnął na powrocie ale wtedy jeszcze nie mielismy podkładki poziomującej... Takze pokażę Ci teraz stare a za tydzień zaktualizuje
Zobacz załącznik 1126559
Jedno pytanie mam jeszcze? Skrecaja Ci sie pasy?? Ja na łeb dostaje.. czasem tak fajnie a raz sie skreca i nie idzie tego do ładu doprowadzić..
Ta podkładka i tak jest tylko od strony nóg dziecka. Z tego co mi pokazywał facet. U mnie z pasami jeszcze nie zauważyłam problemu. Luzuje się jednym pstryknięciem i zaciąga gladko
 
reklama
Do góry