reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

mi ginekolog zalecił mama dha premium+, niby wszystkie badania są ok i przed ciążą też dramatów nie było, ale w trakcie ciaży okazało się, że mam lekkie nadciśnienie związane z niedoborem witaminy d, a mama dha ma jej w porównaniu do innych preparatów dość sporo..
 
reklama
Hej dziewczyny wracam do starań pisałam post ale go nie widzę .Nie jestem na bieżąco niestety ale widzę że jest tu was trochę z tych czasów co byłam ;)
@martosia04 co będzie u cb, pamiętam że chciałaś córeczkę ;) ??
@Malina gratuluje synka ;)
@kamilla kiedy termin?
Muszę się od nowa wbić. Pozdrowienia dla reszty.
 
Hej dziewczyny wracam do starań pisałam post ale go nie widzę .Nie jestem na bieżąco niestety ale widzę że jest tu was trochę z tych czasów co byłam ;)
@martosia04 co będzie u cb, pamiętam że chciałaś córeczkę ;) ??
@Malina gratuluje synka ;)
@kamilla kiedy termin?
Muszę się od nowa wbić. Pozdrowienia dla reszty.
Trzymam kciuki za Twoje starania! Wzajemnie pozdrawiam [emoji3526][emoji3526]
 
Hej dziewczyny wracam do starań pisałam post ale go nie widzę .Nie jestem na bieżąco niestety ale widzę że jest tu was trochę z tych czasów co byłam ;)
@martosia04 co będzie u cb, pamiętam że chciałaś córeczkę ;) ??
@Malina gratuluje synka ;)
@kamilla kiedy termin?
Muszę się od nowa wbić. Pozdrowienia dla reszty.
Kasiulka witaj z powrotem :*
 
Hej dziewczyny wracam do starań pisałam post ale go nie widzę .Nie jestem na bieżąco niestety ale widzę że jest tu was trochę z tych czasów co byłam ;)
@martosia04 co będzie u cb, pamiętam że chciałaś córeczkę ;) ??
@Malina gratuluje synka ;)
@kamilla kiedy termin?
Muszę się od nowa wbić. Pozdrowienia dla reszty.

Cześć kochana :*
U nas miała byc córka i bedzie! [emoji178][emoji178][emoji178]
Dzis kończymy akurat 25tc! Jeszcze chwila i 100-dniówka [emoji33]
 
Hej dziewczyny wracam do starań pisałam post ale go nie widzę .Nie jestem na bieżąco niestety ale widzę że jest tu was trochę z tych czasów co byłam ;)
@martosia04 co będzie u cb, pamiętam że chciałaś córeczkę ;) ??
@Malina gratuluje synka ;)
@kamilla kiedy termin?
Muszę się od nowa wbić. Pozdrowienia dla reszty.

Witaj znów [emoji8][emoji8]jak się czujesz?
U mnie termin na 6.06 [emoji846]
Dziś właśnie skończony 37tc, ciąża donoszona [emoji846]
 
Jeśli chodzi o skórę która została luźna. Masaże, masaże i jeszcze raz masaże. Poprawiać się będzie krążenie i lepiej obkurczać skóra, ale to i tak nigdy nie wróci do stanu sprzed ciąży. Niestety. Do tego kosmetyki ujędrniające.
Tylko laski kp! Czytać etykiety. Nie wszystko można podczas kp.
Ja mam świetne z Faberlic Płachty na brzuch i miejsca problematyczne, balsam przeciw rozstępom (one mogą powstawać nie tylko przy szybkim rozciąganiu, ale też właśnie kurczeniu skóry). Tylko! Tych placht nie można podczas ciąży i kp stosować więc ja ich będę używać dopiero jak trzeciego bajdla skończę karmić. Ale klientki chętnie kupują i wracają po to.
Zdjęcie Wam wrzuciłam tak na przyszłość w razie czego jakbyście czegoś szukały
Bo teraz i tak żadna z nas nie może tego używać bo albo kp albo ciąża.
W razie jakiś pytań ogólnie kosmetycznych też walcie śmiało. Bo jestem kosmetyczka z wykształcenia :)
Wiszaca saszeta jest najgorsza to zrzucenia :/ mi jeszcze udziska obwisly i cycki :/
Screenshot_20190513_124315_com.faberlic.jpeg
Screenshot_20190408-161350.jpeg
 
Kochana też wróciłam do starań :* powodzenia! [emoji8][emoji12]
Hej dziewczyny wracam do starań pisałam post ale go nie widzę .Nie jestem na bieżąco niestety ale widzę że jest tu was trochę z tych czasów co byłam ;)
@martosia04 co będzie u cb, pamiętam że chciałaś córeczkę ;) ??
@Malina gratuluje synka ;)
@kamilla kiedy termin?
Muszę się od nowa wbić. Pozdrowienia dla reszty.
 
@kamilaa Wow to masz termin w urodziny mojej córki to tuż tuż ;) Ja czuję się ok oczywiście nakręcam się na ciążę a to nie służy mi dobrze , nie ułatwia to że wszystkie wokoło koleżanki , rodzina z małymi dziećmi lub w ciąży ;) Do terminu okresu ponad tydzień ale pewnie nic z tego bo piersi nie bola ...
@martosia04 ale ci się poszczęściło oby i u mnie marzenie się spełniło . Pamiętam jak byłaś zawiedziona że znów okres przyjdzie a tu dwie kreski
@Ann89 a jak u cb jak ciąża co będzie ?
@KatiNails dzieki i nawzajem ;) oby się szybko udało ;)
 
reklama
Kochana ból piersi to nie wyznacznik. Mnie w ciąży z Mają piersi nie bolały. (druga ciąża)
@kamilaa Wow to masz termin w urodziny mojej córki to tuż tuż ;) Ja czuję się ok oczywiście nakręcam się na ciążę a to nie służy mi dobrze , nie ułatwia to że wszystkie wokoło koleżanki , rodzina z małymi dziećmi lub w ciąży ;) Do terminu okresu ponad tydzień ale pewnie nic z tego bo piersi nie bola ...
@martosia04 ale ci się poszczęściło oby i u mnie marzenie się spełniło . Pamiętam jak byłaś zawiedziona że znów okres przyjdzie a tu dwie kreski
@Ann89 a jak u cb jak ciąża co będzie ?
@KatiNails dzieki i nawzajem ;) oby się szybko udało ;)
 
Do góry