reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Dzięki dziewczyny, to sam początek, podchodzę spokojnie, jest tyle ciąż biochemicznych, poronień itd. na tym etapie, że nie chce się nakręcać. Moja raczej średnia, ma dni że dużo sama się bawi, a czasem ciągle tylko rączki, ale jakby tak patrzeć to zawsze coś będzie, jakby była starsza to znów balabym się chorób dziecięcych, zazdrości. Ja tak wolę, ale każdy ma swoje argumenty za mniejszą lub większą różnicą wieku. @ilonaz a myślałaś o zmniejszeniu karmień nocnych? Na szkole rodzenia mówili że to regularne i częste nocne karmie ja mają duży wpływ na wstrzymanie owulacji.
Hmm no u nas i tak tych nocnych karmień nie ma dużo, ale jednak są. Jedno po północy i drugie juz 4-5rano. Jak się budzi np po 6h bez jedzenia to obowiązkowo cyc. Później to różnie, albo smoczek albo znowu cyc. Wątpię że udałoby mi się to bardziej ograniczyć
 
reklama
Hmm no u nas i tak tych nocnych karmień nie ma dużo, ale jednak są. Jedno po północy i drugie juz 4-5rano. Jak się budzi np po 6h bez jedzenia to obowiązkowo cyc. Później to różnie, albo smoczek albo znowu cyc. Wątpię że udałoby mi się to bardziej ograniczyć
To nic nie pomogę, może dziewczyny coś wymyśla ;)
 
No właśnie, co dziecko to inna historia. Moja musi mnie miec w zasięgu wzroku. Ale np biorę ją na matę do kuchni i moge spokojnie robić obiad, czasem ją zagadując albo podając zabawki [emoji4]
A zaczeliscie już rozszerzanie diety?
Nie,ale to przez problemy z mlekiem, z chęcią bym zaczęła, nawet jutro krzesełko do karmienia ma do nas dotrzeć :) czasami myślę że nasze problemy z karmieniem i alergiami się nie skończą
 
Hmm no u nas i tak tych nocnych karmień nie ma dużo, ale jednak są. Jedno po północy i drugie juz 4-5rano. Jak się budzi np po 6h bez jedzenia to obowiązkowo cyc. Później to różnie, albo smoczek albo znowu cyc. Wątpię że udałoby mi się to bardziej ograniczyć
Tutaj już indywidualna kwestia znam osoby, które karmiły i brały anty jednoskładnikowe i są w ciąży, a dla innych będzie to skuteczna metoda antykoncepcji [emoji1745]
 
Tutaj już indywidualna kwestia znam osoby, które karmiły i brały anty jednoskładnikowe i są w ciąży, a dla innych będzie to skuteczna metoda antykoncepcji [emoji1745]
Jednoskladnikowe sa slabsze i trzeba brac co do godziny. Nie mozna tak jak przy dwuskladnikowych zapomniec i nawet do 12h lyknac. Stad ciaze, lekarze o tym nie wspominaja. Przynajmniej u mnie tego nie zaznaczyl.
 
Gratulacje [emoji3590][emoji3590]
Widziałam na drugim wątku ale nie chciałam się tam wcinac [emoji6]Haha świetne [emoji16] mój jakbym takie ubranko kupiła to by mnie wysmial [emoji28]przejadly mu się te wzory przez 7 lat [emoji1787]


Nam dziś przyszła mata, świetna jest i duża, mam nadzieję że teraz będzie młodej łatwiej wystartować z raczkowaniem do przodu [emoji2]Zobacz załącznik 1055276
Jaka to mata? bo nam by się też przydała
 
Hej Dziewczyny [emoji846] nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie [emoji846] jakos tyle się działo i dzieje ciagle, ze serio nie miałam kompletnie czasu na internety, taki egzemplarz mi się trafił [emoji846][emoji23]
Mała w piątek kończy już 10 miesiący i aż w szoku jestem, ze ten czas tak szybko leci. [emoji846]
Powoli się cywilizuje. Najgorszy problem mamy ze spaniem. Budzi się co noc milion razy. Ostanio co pol godziny, a ja od czerwca nie spałam ciągiem 3 godzin, aż czasem się zastanawiam jak jeszcze funkcjonuje.
martoosia, mallina, kaaaamila, ilonaz, natasza Wy już tez chyba daaaawno rozpakowane?
Fleur86, jak Szymus się miewa?
Co z Migdalove i Kasieńka ?

Postaram się być z Wami w miarę na biezaco, jak mi mój mały hajnid pozwoli, bo jak nic trafiło mi się 100% High Need Baby, ale kocham ją nad życie [emoji7]
Ściskam Was mocno i mam nadzieje, ze uda mi się być to z Wami. Cześć z Was muszę poznać
Miłego dnia mamusie [emoji7]🥰
 
reklama
Hej Dziewczyny [emoji846] nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie [emoji846] jakos tyle się działo i dzieje ciagle, ze serio nie miałam kompletnie czasu na internety, taki egzemplarz mi się trafił [emoji846][emoji23]
Mała w piątek kończy już 10 miesiący i aż w szoku jestem, ze ten czas tak szybko leci. [emoji846]
Powoli się cywilizuje. Najgorszy problem mamy ze spaniem. Budzi się co noc milion razy. Ostanio co pol godziny, a ja od czerwca nie spałam ciągiem 3 godzin, aż czasem się zastanawiam jak jeszcze funkcjonuje.
martoosia, mallina, kaaaamila, ilonaz, natasza Wy już tez chyba daaaawno rozpakowane?
Fleur86, jak Szymus się miewa?
Co z Migdalove i Kasieńka ?

Postaram się być z Wami w miarę na biezaco, jak mi mój mały hajnid pozwoli, bo jak nic trafiło mi się 100% High Need Baby, ale kocham ją nad życie [emoji7]
Ściskam Was mocno i mam nadzieje, ze uda mi się być to z Wami. Cześć z Was muszę poznać
Miłego dnia mamusie [emoji7][emoji3059]

Hej Dziewczyny [emoji846] nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie [emoji846] jakos tyle się działo i dzieje ciagle, ze serio nie miałam kompletnie czasu na internety, taki egzemplarz mi się trafił [emoji846][emoji23]
Mała w piątek kończy już 10 miesiący i aż w szoku jestem, ze ten czas tak szybko leci. [emoji846]
Powoli się cywilizuje. Najgorszy problem mamy ze spaniem. Budzi się co noc milion razy. Ostanio co pol godziny, a ja od czerwca nie spałam ciągiem 3 godzin, aż czasem się zastanawiam jak jeszcze funkcjonuje.
martoosia, mallina, kaaaamila, ilonaz, natasza Wy już tez chyba daaaawno rozpakowane?
Fleur86, jak Szymus się miewa?
Co z Migdalove i Kasieńka ?

Postaram się być z Wami w miarę na biezaco, jak mi mój mały hajnid pozwoli, bo jak nic trafiło mi się 100% High Need Baby, ale kocham ją nad życie [emoji7]
Ściskam Was mocno i mam nadzieje, ze uda mi się być to z Wami. Cześć z Was muszę poznać
Miłego dnia mamusie [emoji7][emoji3059]

No oczywiście że pamiętamy [emoji16]współczuję nocek [emoji51]U nas w sumie nie wiele lepiej ostatnio ale nie narzekam [emoji14]

U nas od rozpakowania już pół roku ostatnio minęło [emoji28][emoji106]
 
Do góry