reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
Też mi się wydaje, że są ok. Ciekawe jak reszta. Na razie dobrze nie jest do końca, z tatą bardzo ciężko. Lekarze nie dają nadziei, po prostu sami nie wiedzą, czy dadzą radę tatę wyleczyć. Ryczeć mi się chce. Dzisiaj byłam u psychologa, będę chodziła na terapię.
Przykro mi Kochana:( dużo sił dla Ciebie i rodziny❤️ Oby było dobrze!
 
Przykro mi Kochana:( dużo sił dla Ciebie i rodziny❤ Oby było dobrze!
Mam nadzieję, że będzie dobrze. Ale sił brakuje, już jesteśmy wszyscy psychicznie wycieńczeni. Dla taty w szpitalu będę załatwiać psychologa bo jest zrezygnowany, nie wierzy, że wyjdzie z tego, nie ma woli walki.
 
Jestem po wizycie. Endo ponad 7 więc szaleństwa nie ma ale jest plyn po owulacji (końcówka) czyli owu była kilka dni temu. I jest kolejny perzechyk 17mm na tym samym jajniku... Mam prac dupka przez 10dni (co wydaje mi się, że powinnam brać cały czas bo co jak przestanę a się okaże, że ze jestem w ciąży i zaszkodzę?) i czekamy
 
Cześć Kochana😘 dziękuje, ze pytasz 😘 u mnie nic nowego... dalej cisza. Czekam na @ ma się pojawić na dniach. Ostatnio ciagle widziałam bociany, nad moim blokiem latały - co się okazuje, sąsiedzi będą mieli dziecko... :|

Jeden bocian na jedno dziecko xD to jak ich tam więcej latało to może drugi do Was się dobija ;) kto wie 😁😁😁
Ja tam dalej wierzę, że choćby nie wiem co i jk długo by nie było trzeba czekać, to wszystkie się doczekamy 😘
Caly czas jestem z Tobą i Gosia w szczególności myślami :) obserwuję caly czas Was tutaj i wiem ze któregoś dnia doczekam się TEJ wiadomości od Was ;) innej możliwości nawet nie przewiduje dziewczyny 😘✊
 
Ostatnia edycja:
reklama
Moja koleżanka po leczeniu hormonalnym, wyciek z piersi, wysoki testoesteron, niski progesteron itp itd. ostawila leki i zaszła w ciążę. Wcale nie ogarnia co to beta. Nawet nie wie od kiedy liczy się ciążę. Myślała, że jest w pierwszym! tygodniu. Serio dla mnie to jest aż mnie gotuje, żeby szybko zadbała, poszła do lekarza. Ale chyba spokojna głowa to cud.
 
Do góry