reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Mam nadzieję, że szybko ogarniesz prywatne sprawy, ale serio sprowadzanie nowego człowieka na świat wiedząc na jakim się jest zakręcie jest średnio odpowiedzialne delikatnie mówiąc [emoji2296]
Sprawa z komornikiem spadła na mnie tydzień temu, nie mieszkam w zadłużonym mieszkaniu od skończenia 18 lat. Ale komornika to nie obchodzi bo nie mam umów najmu obecnego miejsca zamieszkania, jedynie narzeczony może potwierdzić ze mieszkam z nim. Teraz liczy się czas, potrzeba wpłacić chociaż 5 tysięcy aby sprawa ruszyła dalej i była możliwość rozłożenia długu na raty dla moich rodziców, a ja i moje konto było oczyszczone.
 
Tak zalecają lekarze. I do tej pory sie do tego „stosowałam” okoloowulacyjnie. Poza tym okresem seks byl kiedy byla ochota , czasem co 2 czasem co 3 dni. Roznie. W tym cyklu owu mialam w niedziele i wyjątkowo seks byl codziennie (sobota niedziela poniedzialek ). I zaskoczyło 🤞🏼

Co do płynów do higieny intymniej, zaden nie jest dobry/odpowiedni. Nie powinno sie ich wcale stosowac :) wystarczy woda do podmywania.
No właśnie nam też się udało jednak wczoraj zaszalec dlatego pytam bo boje się że codziennie też nie dobrze ale widzę że nie jestem sama 😁
 
Starania przerywamy oczywiście, nie pozwolę aby dziecko przyszło na świat w tak trudnym dla nas teraz czasie
wiem, że to trudna decyzja, ale tak będzie najlepiej. Ważny jest też twój spokój, a stres to ostatnie co teraz potrzebujesz w trakcie starań. Życzę, aby wszystko dobrze się ułożyło. A próbowałaś z tym oświadczeniem narzeczonego, że z nim mieszkasz? Może jakaś umowa jest na ciebie (internet, prąd?).
 
Dziewczyny możecie mnie zlinczować ze to tutaj wstawiam, ale jestem już tak zdesperowana ze poszukuje pomocy w internecie. Saram się o dziecko o prawie roku, ciagle wizyty u lekarzy, leki i mnóstwo wydanych pieniędzy. Ostatnio spadł na mnie kolejny koszmar. Komornik na głowie w wieku 21 lat. Potrzebuje większej sumy pieniędzy żeby komornik mógł odblokować moje środki na koncie, więcej szczegółów jest w zbiórce.
Jesli ktoras ma ochotę mi pomoc to będę bardzo wdzięczna [emoji29] Link do: Walka z komornikiem i spłata długów | zrzutka.pl
Dlaczego komornik zablokował twój dostęp do konta? Może zająć część środków ale nie może raczej zablokować konta całkowicie. Rozumiem, że jesteś współwłaścicielem lub właścicielem mieszkania skoro dług przeszedł na ciebie? Piszesz, że od września idziesz do pracy ok zawsze to jakaś gotówka, która przyda się w spłacie długów, widziałam, że sprzedajesz/sprzedałaś również auto więc już chyba jakaś gotówka jest.
Masz rację poki nie masz zapewnionej stabilizacji finansowej to raczej nie ma co się starać o dziecko bo dziecko to też spory koszt w utrzymaniu.
 
wiem, że to trudna decyzja, ale tak będzie najlepiej. Ważny jest też twój spokój, a stres to ostatnie co teraz potrzebujesz w trakcie starań. Życzę, aby wszystko dobrze się ułożyło. A próbowałaś z tym oświadczeniem narzeczonego, że z nim mieszkasz? Może jakaś umowa jest na ciebie (internet, prąd?).
Oświadczenie już wysłane, sprawa w toku, ale niestety nie mam żadnych podkładek, żadnych umów, dom dzielimy z jego rodzicami i większość faktur jest na nich lub na narzeczonego
 
Dlaczego komornik zablokował twój dostęp do konta? Może zająć część środków ale nie może raczej zablokować konta całkowicie. Rozumiem, że jesteś współwłaścicielem lub właścicielem mieszkania skoro dług przeszedł na ciebie? Piszesz, że od września idziesz do pracy ok zawsze to jakaś gotówka, która przyda się w spłacie długów, widziałam, że sprzedajesz/sprzedałaś również auto więc już chyba jakaś gotówka jest.
Masz rację poki nie masz zapewnionej stabilizacji finansowej to raczej nie ma co się starać o dziecko bo dziecko to też spory koszt w utrzymaniu.
Z autem chyba mnie pomyliłaś z kimś 🙄 Jestem zameldowana w tym mieszkaniu, wiec dług tez jest na mnie. Komornik zablokował wszystkie konta, mama nie może wypłacać gotówki, zarabia tylko 1900 zł, a podobno 1900 zł musi zostać na koncie na życie, ojciec nie pracuje aktualnie. Ja staram się pomoc oczywiście, na moje konto bankowe nie będzie wpływała moja pensja tylko na narzeczonego, żeby mi nie zabrali całości. A ja będę po prostu wpłacać na ten dług. Ale to i tak kropla w morzu, dug jest ogromny..😔
 
reklama
Dziewczyny czy któraś z Was miała krótszy cykl po HSG? Ja miałam 23 dniowy tylko, zastanawiam się czy to normalne czy jednak może mieć to związek z odstawieniem Dostinexu, napisałam już smsa do lekarza, ale w między czasie czekania na odpowiedź może któraś z Was coś podpowie?
 
Do góry