reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Witam Dziewczyny ☺️ Podczytuje Was od pewnego czasu, ale postanowiłam oficjalnie dołączyć i przywitać się. Jestem 30-tką z 7 letnią córką na pokładzie. Zaczęliśmy starania o drugie dziecko po finale euro 2020 😂 jednak nie bylo gola 😂 Teraz okres się spóźnia, w niedziele dwa testy 10 pokazały dwie, średnio intensywne kreski. Jutro rano planuje testować, a za tydzień w środę pojsc na betę, bo dopiero wtedy będę miała rano możliwość.
Mam nadzieje, że się udało.
Ale na betę nie trzeba chodzić rano 😉
 
reklama
Cześć dziewczyny, staramy się z mężem o drugą dzidzię, pierwszy maluch ma 4 latka. Wtedy udało się nam w zasadzie za pierwszym razem, teraz to nasza druga próba i chce tym razem spróbować z testami owu bo miesiąc temu chyba coś jednak źle obliczyłam... albo już jestem za stara i tak łatwo nie pójdzie jak wtedy heh 😉 Czy wystarczy jak będę robić test raz dziennie np o godz 18 czy lepiej dwa razy dziennie ?
 
Cześć dziewczyny, staramy się z mężem o drugą dzidzię, pierwszy maluch ma 4 latka. Wtedy udało się nam w zasadzie za pierwszym razem, teraz to nasza druga próba i chce tym razem spróbować z testami owu bo miesiąc temu chyba coś jednak źle obliczyłam... albo już jestem za stara i tak łatwo nie pójdzie jak wtedy heh 😉 Czy wystarczy jak będę robić test raz dziennie np o godz 18 czy lepiej dwa razy dziennie ?
ja gdy w zeszłym cyklu zaczynałam z testami owu, to robiłam dwa (jeden o 14, drugi o 20). Bywa, że ma się krótki pik i robiąc testy raz dziennie można go nie wyłapać
 
Hej Dziewczyny! Przyszły mi wyniki białka S norma jest od 70 do 130 ja mam 70,34 to znaczy, że jest wszystko ok? Może ten wynik być przy samej dolnej granicy? 🤯
 
Cześć dziewczyny.
Nie udzywałam się przez chwilę, bo nie chciałam zapeszyć. I jest sukces, choć niepełny.
Jak wiecie, w ostatnich miesiącach moja faza lutealna trwała ok. 9 dni. Od tego jestem na Euthyroxie i biorę też dodatkowo niepokalanek i... Moja faza już w tym miesiącu wydłużyła się o dwa dni ❤️ więc jest nadzieja.

Przy okazji rozpoczynającego się urlopu zrobiłam w 12 dpo test. Niestety biel, a zaraz po toalecie przyszła @. Jest mi trochę smutno, ale z drugiej strony widzę światełko w tunelu.

Z mniej fajnych rzeczy, to dowiedziałam się, że koleżanka z pracy jest w ciąży i najprawdopodobniej przejmę wszystkie jej obowiązki. Aż mi się ryczeć chce jak o tym pomyśle 😭
Przykro mi z powodu pracy 🥺 i ja mojej zaczynam mieć powoli dosyć. Niezły burdel się zaczyna robić pod względem organizacji pracy i obowiązków pracowników. Też momentami chce mi się płakać z tego wszystkiego. I jedynie wizja (oby) przyszłej ciąży jeszcze jako tako mniej w niej trzyma. Nic innego.
 
Dziewczyny zdarzają się Wam krwawienia w trakcie owulacji? Dzisiaj 14 dzień cyklu. Boli okropnie prawy jajnik. Owulka z reguły była z lewego jajnika. Dzisiaj pojawił mi się bardzo obfity śluz z domieszką krwi. Myślicie, że to normalne? 🤔
 
Dziewczyny zdarzają się Wam krwawienia w trakcie owulacji? Dzisiaj 14 dzień cyklu. Boli okropnie prawy jajnik. Owulka z reguły była z lewego jajnika. Dzisiaj pojawił mi się bardzo obfity śluz z domieszką krwi. Myślicie, że to normalne? 🤔
Mi się zdarza, że mam plamienia w owulacje. Gin mówił, że to normalne
 
reklama
Do góry