reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Nie do wiary jak ludzie nie mają taktu i nie potrafią się domyślić i powstrzymać się przed takimi tekstami :(
Czyli najpierw byłaś stymulowana a dopiero teraz robią badania męża? Dobrze rozumiem?
Tak najpierw była stymulacja przez 6 cykli, a teraz zrobiliśmy badanie nasienia pewnie jutro juz będzie wynik i działamy dalej. Jest to przygnębiające wszyscy się pytają a kiedy wy. Jakby to było takie proste :(
 
reklama
Dziewczyny jak sobie radzic z tym że nie mogę zajść w ciążę :( w rodzinie już po 3 i wciąż pytają kiedy my. Staramy się już 2 lata i nic. Nie mam siły już do tego wszystkiego :( nie mogę się na niczym skupić 😭😭 noce przeplakane :(
Ja spędzam czas aktywnie, sport daje ogromną moc. Oprócz tego znajduje sobie dużo dodatkowych zajęć. Staram się nie nudzić, bo jak człowiek ma za dużo wolnego czasu to za dużo myśli.
 
Tak najpierw była stymulacja przez 6 cykli, a teraz zrobiliśmy badanie nasienia pewnie jutro juz będzie wynik i działamy dalej. Jest to przygnębiające wszyscy się pytają a kiedy wy. Jakby to było takie proste :(
Szkoda, ze dopiero teraz robicie badanie nasienia, no ale lepiej późno niż wcale. Nie wiem czy trzymać kciuki za dobre wyniki, czy lepiej za zle (takie które da się naprawić).
A jakie Ty masz za sobą badania?
 
Cześć dziewczyny ;) Obserwuje forum od dłuższego czasu i postanowiłam w końcu dołączyć ❤ nazywam się Beata, na dniach stuknie mi 30-tka. Staramy się z mężem o dziecko dwa lata 😔, za mną jedno poronienie w 2020r jednak do dnia dzisiejszego nic się nie udało. Trzymam za was wszystkie 🤞🤞 mam nadzieje że każda z nas doczeka się upragninego maluszka 🥰
 
Cześć dziewczyny ;) Obserwuje forum od dłuższego czasu i postanowiłam w końcu dołączyć ❤ nazywam się Beata, na dniach stuknie mi 30-tka. Staramy się z mężem o dziecko dwa lata 😔, za mną jedno poronienie w 2020r jednak do dnia dzisiejszego nic się nie udało. Trzymam za was wszystkie 🤞🤞 mam nadzieje że każda z nas doczeka się upragninego maluszka 🥰
Hejo, witaj i się rozgość! :)
Jaką diagnostykę macie za sobą?
 
Hejo, witaj i się rozgość! :)
Jaką diagnostykę macie za sobą?
Za mną sano-HSG jajowody drożne, histeroskopia- usunięcie ogromnego polipa, AMH- dobre jak na mój wiek ;), hashimoto- tarczyca unormowna. Mąż wyniki nasienia super ;) Ja niestety mam problemy z owulacja :( albo jest bardzo późno , albo nie ma jej wcale ;( Byłam już dwa razy stymulowana menopurem ale nic to niestety nie dało. Również bardzo rzadko pękają mi pęcherzyki i tworzą się torbiele więc bez zastrzyków się niestety nie obejdzie 🙄 uff... chyba wszystko 🤣
 
Cześć dziewczyny 😉 jutro kładą mnie do szpitala na zabieg rozszerzenia niestety cały czas miesiączka się zatrzymuje, ostatnio żyłam w ciągłym bólu. Teraz już będzie to robił lekarz, który mnie operował i mam nadzieję, że wszystko się uda. Dodatkowo pobiorą mi wycinki do badań histopatologicznych pod kątem raka. Tego się boję. Proszę trzymajcie kciuki,aby zabieg się udał i,żeby wyniki były bez żadnego raka, jeśli któraś z was jest wierząca to bardzo proszę także o modlitwę. Trzymam kciuki za was wszystkie dziewczyny, abyście zostały mamami ☺️
 
reklama
Cześć dziewczyny 😉 jutro kładą mnie do szpitala na zabieg rozszerzenia niestety cały czas miesiączka się zatrzymuje, ostatnio żyłam w ciągłym bólu. Teraz już będzie to robił lekarz, który mnie operował i mam nadzieję, że wszystko się uda. Dodatkowo pobiorą mi wycinki do badań histopatologicznych pod kątem raka. Tego się boję. Proszę trzymajcie kciuki,aby zabieg się udał i,żeby wyniki były bez żadnego raka, jeśli któraś z was jest wierząca to bardzo proszę także o modlitwę. Trzymam kciuki za was wszystkie dziewczyny, abyście zostały mamami ☺️
Trzymaj się dzielnie! Mocno trzymam kciuki!
 
Do góry