reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 35+

Witaj Yasenia. Zrobiłam test bo dzisiaj mam imprezę i oczywiście jedna kreska[emoji52]. W sumie niczego innego się nie spodziewałam ale nadzeja prysła

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzisiaj o 14 godzina prawdy. Zobaczymy co usłyszę. Mam nadzieję że nie jest tak źle i będę jeszcze mogła mieć dziecko. Pozdrawiam
 
Witam Wieści dobre. No moze nie rewelacyjne .Faktycznie jest wolna przestrzeń ale na pewno nie jest to dziura bo przepływy są nad tą przestrzenią. Gdyby była dziura to by ich nie było. Poza tym blizna jest faktycznie nieciekawa gdyż przechodzi przez endometrium - z tego zrozumiałam ze zazwyczaj nie tnie się tak głęboko i wtedy nie ma blizny na endometrium. Ciąża może być bardzo niebezpieczna tylko jeśli łożysko wrośnie w bliznę . Wtedy może być konieczna bardzo skaplikowana operacja z usunięciem macicy włącznie. Ale łożysko może zagniezdzic się na tylnej ścianie i wtedy będzie całkiem ok. Jeśli nawet zagniezdzi się w bliznie wcale nie musi w nią wzrastać. Także zostaje z wami.
 
reklama
U mnie sytuacja bez zmian. Biust boli jak nigdy, coś czasem zakłuje to w lewym to w prawym jajniku. Czasem ćmi jak na okres a co dziwne strasznie mnue ciągnie między pępkiem a żołądkiem. Jakby ktos mi balonik w środku nadmuchiwał. I jak tylko podniosę coś cięższego albo się schylam to odczucie jest silniejsze. Coś jakby zakwasy, uczucie mi nieznane.

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry