reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 35+

Lekarza na którego myślę że mnie nie stać . Nie takiego czegoś spodziewałam się po tym lekarzu . Ja już jestem mocno zmęczona , staram się 2 lata i 5 miesięcy :(
 
reklama
Straszna cisza! Dziewczynki odzywajcie się ;) Ovufriend wyznaczył mi owu na piątek i to by się zgadzało . Dziś 3 dpo temp 36,8-36,8 a dziś 37 ;) bardzo się cieszę oby tak dalej się utrzymywała ;)
 
Cześć dziewczyny,

wklejam mojego posta z innego wątku, niestety tam panuje cisza ;)

powiedzmy, że jestem tutaj nowa (jakiś czas temu skrobnęłam parę postów). Za 8 dni kończę 36 lat i nie mam póki co dzieci. Mam już za sobą starania około 3-4 lat temu (1,5 roku starań). Tamtym razem nie wyszło, w małżeństwie też nie wyszło. W tamtym czasie zostałam przebadana na wszystkie strony (poza drożnością jajowodów). Wszystko było w porządku. Kilka miesięcy z monitoringiem. Pęcherzyki dojrzewały. Dostawałam Pregnyl na pęknięcie ale w cyklach bez Pregnylu również pękały. Wydawało mi się, że problem leżał po stronie mojego byłego męża (bardzo wysoka lepkość nasienia). Z obecnym partnerem nie można powiedzieć, że rozpoczęliśmy starania ale od jakichś 3,4 miesięcy się nie zabezpieczamy. Skoro tu piszę to znaczy, że ciąży nie ma. Oczywiście zaczynam się martwić bo wiekowa już jestem

W najbliższy poniedziałek wybieram się do ginekologa/endokrynologa z moimi wynikami badań bo trochę mnie niepokoją. Akurat w poniedziałek będę miała 14dc więc zerknę czy dojrzewa mi pęcherzyk.

Ale wracając do wyników badań, nie wiem czy u mnie problemu nie stanowią nadnercza bo te wyniki, które wypadają poza normę są z nimi związane.

Może któraś z Was miała jakieś odchylenia od normy przy tych badaniach i może coś na ten temat powiedzieć.
Poniżej moje wyniki - badania w 3 dc.

Niestety obawiam się, że spory wpływ na moje wyniki, chociażby na kortyzol, miał i ma spory stres, który przeżyłam i który zostawił we mnie niepokój.

Mam nadzieję, że poniedziałkowa wizyta rozjaśni mi co nieco i że za niedługo ujrzę 2 wymarzone kreseczki, czego i Wam szczerze życzę:tak:
 
Czalok kochana Tsh masz dobre a jak przeciwciała ? Fsh też dobre ja mam już 12 więc masakra. Dobrze że idziesz do lekarza on Ci wszystko wyjaśni. Skąd jesteś?

Ja dziś zapisałam się do lekarza też endo-gin. Wizytę mam 19 października, ustaliliśmy z mężem że to nasze ostatnie podejście .
 
Hej. Ja odpuszczam starania do czasu konsultacji z jakimś porządnym ginem. Otóż mój pan doktor delikatnie mówiąc mnie olal. Powiedział ze ta dziura jest bez znaczenia. Ze po cesarce blizna zawsze może się rozejsc. A ja na to ze jest różnica może się rozejsc a już jest rozeszła. Nic nie powiedzial. Poprosiłam aby ją dokładnie obejrzał i powiedział dokładnie jaka jest duża itp. Stwierdził że nie widzi takiej potrzeby. Jestem zła. Tyle lat do niego chodzę. .. Dziewczyny znacie jakiegoś świetnego i dokładnego lekarza w woj. Pomorskim lubkujawsko- pomorskim? W tymmiesiącu będę pierwszy raz od 3 lat trzymać kciuki aby @ przyszła. Bojesię ryzykować nie wiedząc jak dużejest ryzyko. Pozdrawiam, trzymamkciuki i będę was obserwować.
 
Yasenia akurat hormony tarczycy są w porządku. Nie wiem o jakich przeciwciałach piszesz. Uświadom mnie:).

Nie wiem co Ci doradzić, niestety najgorsze jest jak nie ma kasy. Może nie będzie tak drogo. Nie wiem.. spróbuj odłożyć, choć wiem jak ciężko. Na pewno się nie poddawaj.

Oczywiście przy kopiowaniu postu nie zwróciłam uwagi na jego zakończenie (pisałam o wizycie u lekarza). Byłam już u gina endo i generalnie nic się nie dowiedziałam8-). Powiedział mi, że badania robione w Diagnostyce są o dupkę rozbić i mam powtórzyć w innym laboratorium odpłatnie rzecz jasna (kolejne kilkaset złotych) lub da mi skierowanie do szpitala, gdzie się położę na 3 dni i zrobią mi badania za darmo. Wybrałam szpital bo drugi raz płacić trochę mi szkoda jeśli jest inna opcja... a i od pracy "odpocznę". Mam termin na 23 listopada. Oprócz tego mam zrobić prywatnie AMH i SHBG, na początku cyklu więc za jakieś 7-9 dni. A propos FSH, w ostatnim czasie wychodziło mi różnie. Pierwsze coś koło 6, drugie koło 5 no i teraz koło 7. Turaj akurat jest w porządku. Bardziej te nadnercza mnie martwią, które wykończyłam ciągłym stresem... mam nadzieję, że to nic gorszego.

Tak w ogóle to jestem z Krakowa:p

Magda 36, nie bardzo rozumiem dziurę w macicy, zdecydowanie bym to skonsultowała z innym ginem.

Dziewczyny, a i tak największa przeszkoda siedzi w głowie i ja to wiem i Wy to wiecie... tylko jak wyłączyć mózg:-D.

Trzymam za nas kciuki:)
 
reklama
Do góry