reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 35+

Hejka! U mnie 4dpo brzuch już boli , jak zwykle zresztą . Temperatura ładna 36,9 ale to jeszcze za wcześnie. Mam cichą nadzieję, jakieś przeczucie że tym razem się uda :)

p.s. uwielbiam Święta Bożego Narodzenia, dlatego od dziś odliczam :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja sobie chyba wkręcam ból brzucha. Niestety nie wiem kiedy i czy w ogóle była owulacja. Tydzień temu w poniedziałek, byłam u gina. To był 14dc i niestety w jajnikach nie było pęcherzyka choć lekarz stwierdził, że jakiś tam, choć, niepewny, ślad po pęcherzyku jest. Poprzednie monitoringi miałam 2 lata temu i wtedy pęcherzyk rósł do 16dc. Albo mi się pozmieniało albo nie było owulacji. W sumie cykle się trochę skróciły. Najkrótszy trwał 25 dni. Średnio 27. Możliwe więc, że pęcherzyk pękł wcześniej. Po prostu mam taką nadzieję.

Yasenia, oby przeczucia Cię nie myliły.

No kurcze rwie mnie podbrzusze, pewnie jak zwykle psychika płata mi figle[emoji5]

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czalok życzę Ci żeby owulacja była!!

Mnie zawsze boli brzuch po owu aż do samej @ , niestety mam podobno endometriozę i stąd te bóle. Cykle też mm krótkie 22-26 dni
 
No mnie ostatnio w ogóle nic nie boli. Nawet ostatni okres nie bolał. Piersi też nie reagują na dzień cyklu, co mnie akurat trochę martwi. No ale na bank kłuje mnie prawy jajnik i ogólnie rwie podbrzusze. Dzisiaj 22dc. Ja akurat w tym cyklu nadziei nie mam. Przytulanie było wprawdzie 10 i 13dc ale myślałam, że intensywniej będziemy się przytulać jak zobaczę pęcherzyk w 14dc a tam pusto[emoji52]

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja to mam przesrane z tymi bólami, na @ boli , na owu boli i po owu aż do @ boli. Właśnie dziś zdycham że tak powiem bo już mam dość :(
 
A jakby było mało to w niedzielę niosłam taboret, nie zmieściłam się w drzwiach i zawaliłam nim w pachwinę , tudzież w łono. Boli do dziś i mam siniaka , więc ból mam w tym cyklu podwójny !!
 
Łooo matko! Uważaj na siebie.

Yasenia a ile masz latek, że tak z czystej ciekawości spytam?

No i co Ci ogólnie lekarze mówią na Twoje hormony?


Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
W czerwcu skończyłam 35 lat. Powiem Ci że jeszcze nie znalazłam takiego , który coś by powiedział. Ten ostatni rozłożył ręce . Ja sama wiem że nie jest dobrze .
AMH 0,78
FSH 12
Estradiol 38
Tsh obecnie 2,5 ale Hashimoto
 
I właśnie w październiku jadą do dobrego speca , który ma się znać podobno na tym wszystkim.
Te bóle mnie wykańczają , jak jeszcze przez jakiś czas nie będzie się udawać to poproszę ginekologa o jakieś tabl anty , bo mam dość
 
reklama
No ja dopiero w najbliższym cyklu będę robiła badania rezerwy jajnikowej. Mam nadzieję, że nie będzie tragedii ale oczywiście już się stresuję.
FSH jest ok. Estradiol 58, a tak w ogóle to jaki powinien być estradiol bo w normie się mieszczę ale przy staraniu się o dziecko może to wygląda inaczej?

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry