reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 35+

reklama
Ja mam mieć we wtorek i strasznie się boję,- dodali mi testy pappa ze wzgl na wiek. A przy ciąży bliźniaczej wyniki wychodzą zafałszowane. Znajomi każą mi zrezygnować ...z pappa

Wow Dali bo pewnie jestes + 35 i ciaza blizniacza !!;) gratulacje,to moje marzenie blizniaki !! Zrob ja tez je mialam ,w sumie tutaj sa one obowiazkowe czy to 25 lat czy to 40 lat

Jak sie czujesz w ciazy blizniaczej ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wow Dali bo pewnie jestes + 35 i ciaza blizniacza !!;) gratulacje,to moje marzenie blizniaki !! Zrob ja tez je mialam ,w sumie tutaj sa one obowiazkowe czy to 25 lat czy to 40 lat

Jak sie czujesz w ciazy blizniaczej ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Umm ...dziwnie :D
Ciężko, w sumie od początku mdłości ...od paru dni doszły wymioty. I ogromny apetyt. Już mam 6 kg +
Ciąża oczywiście nie jest nudna i spokojna, co chwila jakieś plamienia i krwawienia ...ale jakoś się trzymamy w trójpaku. Byle do II trymestru ...
Wrzucę foty ...czekaj :)

Ciąża jest wynikiem stymulacji Clo ...miałam 3 pęknięte jajca :)
 

Załączniki

  • WP_20170207_013.jpg
    WP_20170207_013.jpg
    171,4 KB · Wyświetleń: 59
  • WP_20170207_014.jpg
    WP_20170207_014.jpg
    163,2 KB · Wyświetleń: 54
  • WP_20170207_015.jpg
    WP_20170207_015.jpg
    174,8 KB · Wyświetleń: 53
Umm ...dziwnie :D
Ciężko, w sumie od początku mdłości ...od paru dni doszły wymioty. I ogromny apetyt. Już mam 6 kg +
Ciąża oczywiście nie jest nudna i spokojna, co chwila jakieś plamienia i krwawienia ...ale jakoś się trzymamy w trójpaku. Byle do II trymestru ...
Wrzucę foty ...czekaj :)

Ciąża jest wynikiem stymulacji Clo ...miałam 3 pęknięte jajca :)

Kurcze czyki mozna miec bliznieta naturalnie w wieku +35 yupiii ;)czy co to ta stymulacja clo,?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Umm ...dziwnie :D
Ciężko, w sumie od początku mdłości ...od paru dni doszły wymioty. I ogromny apetyt. Już mam 6 kg +
Ciąża oczywiście nie jest nudna i spokojna, co chwila jakieś plamienia i krwawienia ...ale jakoś się trzymamy w trójpaku. Byle do II trymestru ...
Wrzucę foty ...czekaj :)

Ciąża jest wynikiem stymulacji Clo ...miałam 3 pęknięte jajca :)

Tu moja w 22 tc
665ae1f0c4f439d37cbc1b46a86a9fbc.jpg


A tu 32 tc Ale tylko raczki pokazala ....
308e6a6f8f308f115881125d84e1c0ab.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam mieć we wtorek i strasznie się boję,- dodali mi testy pappa ze wzgl na wiek. A przy ciąży bliźniaczej wyniki wychodzą zafałszowane. Znajomi każą mi zrezygnować ...z pappa

Nessi pappa to trochę takie dziwne badanie. Bo oni porównują Twoje parametry plus wiek i wyliczają jakie sastatystyczne szanse na chore dziecko. Przy dwójce wyniki są mniej wiarygodne, sens maja badania nifty ale tez nie wiem jak to jest przy dublu [emoji5]

Przy papie więcej czasem stresu niż jakiegokolwiek pożytku, znam wiele kobiet które decydowały sie na pappa i wynik masakrycznie mówił o problemie, mnóstwo stresu a dziecko rodziło sie Ok


f2w3rjjgpsehityp.png
 
reklama
Nessi pappa to trochę takie dziwne badanie. Bo oni porównują Twoje parametry plus wiek i wyliczają jakie sastatystyczne szanse na chore dziecko. Przy dwójce wyniki są mniej wiarygodne, sens maja badania nifty ale tez nie wiem jak to jest przy dublu [emoji5]

Przy papie więcej czasem stresu niż jakiegokolwiek pożytku, znam wiele kobiet które decydowały sie na pappa i wynik masakrycznie mówił o problemie, mnóstwo stresu a dziecko rodziło sie Ok


f2w3rjjgpsehityp.png
Myślisz, że mogę odmówić testów PaPPa ? Mam na NFZ razem z usg genetycznym i boję się, że odmowy nie przyjmą. Dziękuję za informacje skarbie :*
 
Do góry