reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 35+

reklama
Ona Sue stara 3 lata lekarz powiedzial ze niektore kobiety szybko zaczynaja menopausa niestety i nawet tego nie wiedza
Zribil I specjalistyczne badania i wyszly ze wkracza w stan menopause;((
Mino ze ma 37;(( tak joaszka Ja jestem tym przykladem ze mimo wszystkich badan ok niestety czas lecial a ja nie bylam w ciazy dlatego w lipcu bylo nasze ivf od razu udane i jestem w 7 mscu ;) niunia zdrowa i Ja tez mimo ze pierwsza ciaza i wiek 37 i divrze rokuje bo bede miec naturalny porod jesli tak dalej pojdzie ,pracuje tez jeszxze plus chodze na Basen[emoji108][emoji108]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A to my !!;)))
3c48fb882ee00aa36e5a949e00e77b1c.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aha zapomnialam tez dodac kumpela z pracy 39 lat drugie dziecko wpadka z czego Sue bardzo cieszy bo nie myslala ze jeszcze moze byc ciaza i tak obydwie jestesmy w 7 mscu ;)))

Kazda kobieta inna


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ona Sue stara 3 lata lekarz powiedzial ze niektore kobiety szybko zaczynaja menopausa niestety i nawet tego nie wiedza
Zribil I specjalistyczne badania i wyszly ze wkracza w stan menopause;((
Mino ze ma 37;(( tak joaszka Ja jestem tym przykladem ze mimo wszystkich badan ok niestety czas lecial a ja nie bylam w ciazy dlatego w lipcu bylo nasze ivf od razu udane i jestem w 7 mscu ;) niunia zdrowa i Ja tez mimo ze pierwsza ciaza i wiek 37 i divrze rokuje bo bede miec naturalny porod jesli tak dalej pojdzie ,pracuje tez jeszxze plus chodze na Basen[emoji108][emoji108]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Skoro ivf to jakieś jajeczka miałaś. Chyba że od dawczyni. Menopauze ostatecznie stwierdza się gdy miesiączka zanika. A że jest to proces stopniowy i u każdego wygląda inaczej to inny temat. Miesiączkując reguralnie co miesiąc nie można mieć menopauzy! Inne zaburzenia tak ale nie menopauza! Wkraczanie w menopauzę a menopauza ostateczna to może i z 10 lat potrwać...

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Strasznie chaotycznie piszesz Peugeotka36...Nie mogę czasem zrozumieć[emoji53]podejrzewam że mieszkasz zagranicą stąd te literówki itp.[emoji6]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Strasznie chaotycznie piszesz Peugeotka36...Nie mogę czasem zrozumieć[emoji53]podejrzewam że mieszkasz zagranicą stąd te literówki itp.[emoji6]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom

Jej stwierdzono menopauze bo hornony progesteron tez nie tak ;(;;

Zgadlas[emoji13][emoji13]majac 10 latek opuscilam pl na wlochy rodzice mnie wywiezli po czym w wieku 34 z mezem postanowilosmy COs zmienic I przy bylismy do Uk ;), teraz zastanawiam Sue na Australia;),
A na serio to w Italy JuZ sytuacja economic trgiczna i dlatego Uk ,mam nadZ ze na starosc Wrice tam ,w pl jestem tez raz na rok ,zawsze bede polka i corka tez pol polka ;)))

U nas nieplodnosc idiopatyczna Po 4 latach nie znaja przyczyna njeplodnosvi no Ale grunt ze jestem w ciazy nie wazne jaka droga zaplodnilo Sue a ciaza lepsza niz u kumpeli bo siedzi w domu plami cala ciaze a ja prosze basen praca I 29 tudzuen ;))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry