Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Gratuluję 
no super!!!!!!! wow!!!!! to dołączasz do rozpoczętego klubu emalii :-) No fantastycznie,nawet nie wiesz jak się cieszę,mam rogala na mordce.
SERDECZNIE GRATULUJĘ KOCHANA!!!!! :-)
Współczuję. Może go nakieruj na coś innego,żeby znalazł sobie ciekawszą zabawę...
Teraz już muszą się sypać same podwójne kreski 
Ale coś czuję,że znów nie tym razem.
Wprawdzie @ nadal nie ma,ale-jak wspomniałam-nie wiem ile ten cykl miał/ma trwać,więc nie wiem kiedy i czy w ogóle była owu. Być może wystąpiła później,więc zrozumiałe byłoby,że po dzisiejszym testowaniu nic.
Ale naprawdę,staram się nie nakręcać.Bardziej się nastawiam na to,ile znowu będę musiała czekać na @
niż na ciążę....Aczkolwiek nie tracę nadziei. Póki co,trzymam kciuki za to,żeby każda kolejna z nas,która będzie testować zobaczyła upragnione II kreseczki.
I w tym pozytywnym nastroju zostańmy może,co?
