reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki grudniowe 2012

reklama
Lorelain - czytając Twoją historię, chce Ci powiedziec że jestes silna babeczka! Tyle przeszłaś i nadal takadzielna jesteś! Zyczę wytrwana w tym i tych dwóch tłuściutkich kreseczek ! powodzonka!
I zaczynam robić świecę:)
Marcia witaj w klubie też zaczynam od nowa!
Butterfly - super :) trzymam kciuki! Działaj działaj :)

jeszcze was do końca nie nadrobiłam!
 
sylla - ale że co? ze masz śluz i czujesz jajniki? ... to jest normalne i bez ciąży ;-)... ja w objawy ciąży nie wierze, te same są i przed @, więc to takie objawy jak nie objawy. Pierwszy prawdziwy objaw to brak @ i pozytywny test, jak ktos prowadzi wykres to utrzymująca się wysoka temperatura. Niby są jakies posmaki metaliczne, ja nigdy osobiscie nie mialam, wzmorzone sikanie, śluzy i różne inne dziwne niestworzone historie, ja bym to wsadziła między bajki i cierpliwie czekała na @.

kasiaczek - niestety nikt nie mówił ze będzie lekko, ale nigdy nie sądziłam że akurat mi sie to przytrafi. Wręcz przeciwnie, co jak co problemów w życiu mogę miec dużo, ale nie z robieniem dzieci ;-)
 
Witam Was dziewczynki, no my dzisiaj wróciliśmy do Zakopanego. Ale co się tu dzieje, to jakaś masakra:szok: tyle ludzie, że najlepiej siedzieć w domu, a jak nie to wyjechać załatwiać swoje sprawy o 7 rano. Później nie ma sensu, bo korki:tak:
Niestety już mam dość, ledwo przyjechałam zdążyłam się pokłócić z mamą.

butterfly - mam nadzieje że przytulanki będą owocne, my wczoraj też się przytulaliśmy:tak: mam nadzieje że coś z tego wyjdzie.

marcia - widzę że masz maraton po galeriach, terach to chyba są tłumy ludzi:-D

Kasiaczek - strasznie mi przykro, ale razem będziemy testować w styczniu:tak:
 
reklama
Wreszcie skonczyłam was czytać :-)


Lorelain - j apowiedziałam o starankach i dostałam tylko skierowanie na różyczkę i tyle ;( a tyy jakie badania robiłaś!
Zaczynam chodzić prywatnie do lekarza, bo to nie ma sensu :(

Mi mój powiedział, że sylwa spedzamy w łóżku z winem i boboseksem :)

Góralka działaj :) powodzenia!

Galaxia - gratuluje zaręcznyn:) pierścionek super - tez mi się tego typu podobają :)

Ja z moim tylko cywilny wezmiemy, poki co jeszcze sięnie oświadczył ;p mieszkamy już razem, i od tego czasu przepobożna ciotka się do mnei nie odzywa!!!

Galaxia, Annie - mój też to Łukasz ;p i rodzice zaakceptowali naszą decyzję o mnieszkaniu bez ślubu! dziecko - też będą akceptowac, mama mówiła że nie mogąłby być na mnie zła, wiedząc jakie mam prolbemy! Nawet na święta życzyła powiększenia rodziny, mówiąc " ślub kiedyś tam przyjdzie"

Karola - my też planujemy ślub cywilny, bez wesela, ewentualnie jakaś bibka dla znajomych, a tak to za kase którą byśmy na wioelke wesele wydali - wypasiona podróż poślubna :)

Gosheek - powrotu do zdrówka dla was!!

Górala - w styczniu to ja testowac chyba nie bede - moje cykle długie - ten trwał 43 dni..
 
Do góry