• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Staraczki grudniowe 2012

reklama
Co robią staraczki ze taka cisza tu? ja jutro do stolicy jade wiec mnei nie bedzie cąły dzień!
jedziemy o 6! wiec tempke to ja przed 5 bede mierzyć i to takie mało miarodajne bedzie bo tak to 7.30 mierze zawsze! Czy mam wogole mierzyć?
 
Wróciłam :-) przespałam cały dzień i trochę mi lepiej... Stary mnie uraczył kakałkiem do łóźeczka :-D i perniczkami. Na moją informację że zamówiłam nam pączki na czwartek powiedział: przecież ty jesteś moim pączuszkiem :-) sama nie wiem czy się śmiać czy walnąć focha...
 
reklama
Ach te chłopy...mój sie nauczył i sie nie wypowiada na temat moich krągłości ewentualnie jak marudze ze za gruba jestem to mówi " kochanie ja nie pies na kosci nie lece" :-)
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry