reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Kwietniowe :) 2013 !

reklama
sylka na wizycie bylam wczoraj rano, a wieczorem przylazla @ :zawstydzona/y: Nastepna wizyte mam za niecale dwa tygodnie, w 12dc, wiec bedzie juz widac pecherzyki. To usg u mojej gin przychodnianej, ale na pewno wybiore sie na conajmniej jedna wizyte do tej prywatnej gin, bo ona konkretna babeczka, godna zaufania, ale niestety cholernie droga :no:
Ginekolog u ktorej bylam wczoraj, przepisala mi CLO plus Luteine, no i troche mi to siadlo, bo CLO stosuje sie przy cyklach bezowulacyjnych a ja owulacje swoja mam, boje sie szpikowac hormonami,zwlaszcza ze ona nie jest z tych ktore robia monitoring, bo jak wyszlam po laparoskopii ze szpitala i poszlam do Niej, to mi powiedziala czy ja jej sugeruje ze chcialabym usg po kazdym cyklu...no zajebi**** tylko w takim np momencie jesli decyduje sie na leczenie monit to podstawa. Wiec jestem miedzy mlotem a kowadlem.
Wydaje mi sie, ze sprobuje jeden cykl z CLO, ale jesli ona nie zaproponuje mi stalego monitoringu, czy w ogole, nie zainteresuje sie w normalny sposob moja osoba, za miesiac juz go nie wezme na pewno, bo boje sie sama sobie zaszkodzic. Ginka prywatna rowniez mowila o stymulacji, ale nie wiem jaka metoda, moze pregnyl-em , to wiem juz ze byloby lepsze, mniej inwazyjne w moje jajniki i poza tym to stricte jest na pekniecie pecholka, a nie na wyprodukowanie ich, bo nagle sie okaze, ze mam 5 albo jeden gigant ktory nie peknie, tylko zamieni sie w torbiel.
Do poniedzialku mam czas do namyslu, bo mam zaczac brac CLO od 5-9dc.

Milego wieczorku :*
 
Ostatnia edycja:
Natka to super wieści!

dzisiejszy dzień jest mega senny , mimo iż pokimałam godzinkę popołudniu to już bym się chętnie kładła spać.
 
Czesc dziewczyny!
Nuuuska, no jakas masakra z tymi lekarzami! Ja pierdziele! Dobrze, ze nam o takich rzeczach piszesz, bo to cenna wskazowka. Sama jestem przed badaniami i chlone ta wiedze!
U mnie tempka jak nigdy,ja jestem raczej niskotempaturowiec wiec od wczoraj mam wrazenie, ze mam goraczke. Dzisiaj ide na impreze, spie u kolezanki wiec pomiar odpada. ostatnia impreza tutaj na miescie :-)
 
Hej :-)
Mel no pięknie Ci się pnie ta tempka ! Wygląda obiecująco :-)

U mnie dziś niby skok, ale nie wiem czy nie uznać pomiaru za zaburzony- wczoraj z M. spędziliśmy miły wieczór przy winku. Także czekam żeby zobaczyć co tam jutro termometr pokaże :-)
 
Witajcie

Chciałam sie podzielić super wieścią :)) Przyjaciel mojego męza i jego zona po 3 latach starań , lekarzach, badaniach, HSg i tp odpuscili, pojechali na kanary na wakacje :) i wrócili we troje. Własnie skończył sie pierwszy trymestr i powiedzieli wszystkim. ( to znaczy że na naszym ślubie 22 sierpnia jużbyła w ciązy ) Ale sie cieszę :)) będzie mała róznica między naszymi bąblami. Jej :)) Super.
 
Wow, anisen- po 3 latach? Fajnie :-) i szczerze podziwiam że po takim czasie jeszcze mieli nadzieję :-) a jak widać wyluzowanie i odpuszczenie kolejny raz pomogło :-)
 
anisen piekna sprawa !! dlatego nigdy chyba nie mozna tracic nadziei, bo co na co najbardziej liczymy moze sie pojawic w najmniej oczekiwanym momencie :tak:
Czasem to ciezkie, ale wiele badan potwierdzilo juz dawno to, ze najgorszym "pomocnikiem" w zajsciu w ciaze jest nasza psychika, bo to ona wszystko blokuje wszystko uniemozliwiajac dojsie do celu.
Ostatnio powiedzialam Ł. ze gdybym jeszcze dwa lata temu nie brala tabletek, to mimo ze wtedy jeszcze dziecka nie planowalismy, w ciaze na pewno bym zaszla, wlasnie dlatego ze bym o Niej nie myslala a wtedy wiele rzeczy i spraw staje sie latwiejsze i prostsze.
 
Anisen, takie wiadomosci naprawde daja nadzieje :)
Natka, ja juz wodzialam tyle obiecujacych wykresow, ze jakos sobie nie wyobrazam zeby akurat teraz mialo zaskoczyc. Bo tak naprawde to bylby najgorszy moment! Umowy podpisane, wiza pracownicza w toku, jeden z samochodow sprzedany, mieszkanie wynajete...a tu w Noorwegii socjal wypracowany o jakim w emiratach mozna pomarzyc...no,ciekawie byloby...:-)
 
reklama
Ula mówiła ze na początku to nawet nie pomyślała ze ciąza, tylko ze znów jej sie cykl poprzestawiał. Po 2 tygodniach postanowiła zrobić test. wyszły dwie krechy ale nie powiedziała męzowi bo sie bała ze test felerny. poszla do labory a tam beta 3200 :)) no to powiedziała mu, do lekarza od razu bo ciąza wysokiego ryzyka ze względu na problemy zdrowotne Uli. Jest od początku na L4 . Czuej sie dobrze. ma wizyty co 2 tygodnie w Krakowie i do piero teraz postanowili powiedzieć światu o swoim szczęsciu ( jest 13 tydzień ciązy)
 
Do góry