reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Kwietniowe :) 2013 !

anuszka, jakos mi umknelo, do tego szpitala to teraz w weekend?kurcze, naprawde super, ze w koncu sie udalo!

straciatella, witaj! kiedy testujesz? gdzies tu liste trzeba wygrzebac :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
niestety wczoraj zrobiłam test i jest 1 krecha. okresu jeszcze nie dostałam ale lada moment sie zjawi. Brzuch pobolewa . Szkoda myslalam ze tym razem sie uda. Jak już okres ma przyjsc niech to zrobi szybko :(
 
Hejka! U mnie tez dobre wiesci autko naprawione,telefon oddany do naprawy byle do piatku bo tak mi sie chce ten tego ze szok:-):-D
 
Wiecie co jest najgorsze - to czekanie. Może w tym miesiącu sie uda a może nie i odliczanie , obliczanie a na końcu rozczarowanie. Kiedyś sie uda masz racje sandra tylko kiedy :( Każdego miesiąca sobie zadaje to pytanie.
 
HEJ :*
co to za straciatella ?? :sorry2: bo nie widze zadnego posta od tej osoby ? zreszta po co do Nas dolacza ? yyy...no coment.

mel super, ze mieszkanko wynajete :)))

kingax strasznie mi przykro :((( eh ale wrzesien bedzie szczesliwy, moje urodziny w koncu sa we wrzesniu :D !!

patu$ oj cos czuje i radze - wysiedl rodzicow na week xDD bo beda wiory lecialy haha :-D

sandra temp. w gore, super !! :*

ja wlasnie wrocilam ze sklepu - 8km rowerem :szok: nie wiem czy sie jeszcze jakos czuje bo na razie pot sie ze mnie leje jak woda z kranu uch !!!!ale upal !

Sierpień 2013

Nuuuśka - termin @ 17.08
sandra_best - termin @ 16.08 lub 18.08
melponea - termin @ 24.08
patu$ka - termin @ 26.08
natka - termin @ .08


Wrzesień 2013

anuszka - termin @
kingax - termin @
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry