reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Kwietniowe :) 2013 !

Pati ciesze sie ze wszystko jest dobrze :)

Ja juz w pracy jestem, ale mialam rano straszne problemy ze wstaniem, chciaz wczoraj polozylam sie w miare wczesnie bo juz kolo 21 padlam jak betka

Dzieki kochana :-) przepraszam ze wczoraj nie odp ale tak jak napisalam powyzej, padlam o 21 i sama nie wiem kiedy to ja zasnelam, noc minela za szybko i rano dobudzic sie nie moglam. To ja bardzo dziekuje za zaproszenie :-D ciesze sie bardzo ze drobiazg sie podobal :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Sandra
ja dziś też miałam problem ze wstawaniem a szybko poszłam spać. Poprostu zmęczenie materiału tak myślę.

Michalina
a ze mną spotkać się nie chcesz
foch

a my w drodze na śląsk
 
to chyba jakis taki dzien, bo ja tez poszlam spac po 21 a wstalam jakos po 8 :)
anuszka, w odwiedziny? :)
sandra, nie bede prosic o zdjecie, ale opisz no ta fryzure!

ja w ubieglym tygodniu pierwszy raz trafilam na mezczyzne, nigdy mnie chyba facet nie obcinal, a tu takie cudo na glowie! Wyszlam mega zadowolona! Tylko byl troche dziwny, tzn. ja mu powiedzialam mniej wiecej co chce a ten mi powiedzial, ze tak jest bez sensu i najlepiej jak bedzie tak i tak. Tylko w sumie z tonu wynikalo, ze to nie ulega dyskusji. Ale facet mial racje :)
 
Wiesz co wrzuce wam zdjecia wieczorkiem bo teraz nie mam jak bo od 6 w pracy siedze :) troche skrocilam wloski, wycieniowalam z przodu, troche objetosci zdjete by sie lepiej ukldaly, grzywka prosto :)

Dobrze ze nie tylko ja mialam problemy ze wstaniem, tylko ze ja wstac o 4 musialam, ale zwleklam sie dopiero o 4.20 bo mialam ochote tel za okno wyrzucic

Udalo mi sie przez tel zrobic album ze zdjeciami na moim profilu i tam sa fotki
 
Ostatnia edycja:
anuszka, no tak!! zapomnialam:zawstydzona/y:
sandra, ale z Ciebie piekna kobitka!!! slicznie Ci w tej fryzurze!!!jak dla mnie moglabys jako aktorka pracowac :)
jeszcze dopisze, ze gdybym to ja wstawala o 4 rano to na pewno zadnych zdjec bym nie umieszczala :-) pewnie wygladalabym jak zombi :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
heja! Odespalam sobie wczorajszy dzien i glupiego jasia. Za godzinek lece podejrzec jajcolki moze owulka sie ukroi w tym cyklu :) A jak nie to trudno pewnie znowu sie postymulujemy.
 
Do góry