reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Kwietniowe :) 2013 !

Hey Piękne :-)

Ja wczoraj byłam na wizycie i dzidzia zmieniła płeć z dziewczynki na chłopca :-D Ciekawe jakiej płci będzie na następnym USG ;-)


Nuuuśka widzę, że temp nie spada, oby już taka została &&&&
 
reklama
Moniqaa to dziwne, ale wiesz co moja kolezanka miala podobnie tzn cala ciaze lekarze na usg mowili jej ze dziewczyna ( ja z gory wiedzialam ze chlopak) i tuz przed porodem na jednim z ostatnich usg powiedzieli ze chlop, no i urodzil sie chlopak :)
 
mel poki co ladna, ale obawiam sie ze jutro roztrzaska sie o podloge :zawstydzona/y:

happy jesli jakims cudem jutro nie poleci, choc powinna juz dzis bo zawsze zaczynala spadac w 12 dniu po owulacji, to prawdopodobnie jutro zatestuje. Wszystko zalezy od jutrzejeszego pomiaru :tak:

moniqaa z dziewczynki na chlopca ? no ladnie :wściekła/y: na razie co do mojej tempki nic nie mowie, tylko siedze cicho, jak jutro nie spadnie TESTUJE :shocked2:
 
A no... z dziewczynki na chłopca. Mąż się cieszy, mamuśka przeboleć nie może - nie dogodzisz wszystkim :-p Ja tam się jeszcze nie nastawiam, chociaż zdążyłam się przyzwyczaić już do opcji dziewczynki.

Nuuuśka, tak więc nic nie mówmy o tej temp. Co ma być to będzie:tak:

Sandra a jak u Ciebie? Do piętnastego jeszcze troszkę dni jest w sumie...
 
Moniqa 15 tydzien to jeszcze za wczesnie zeby moc powiedziec cos na 100 % mi sie wydaje ze tak w 20 tygodniu to juz napewno powinno byc widac na dobrym sprzecie.


U mnie owulka sie rozmyslila z mialam taki piekny pecherzyk bo 23 mm
 
Kurde Pati wspolczuje :( mialam tak w zeszlym miesiacu

Ja sie na nic nie nastawiam, okarze sie wczesniej ale jak @ sie nie pojawi to zatestuje dopiero po terminie dlatego mowimy o 15
 
mel podobnie jak w poprzednim cyklu nic a nic sie nie dzieje, poza bolacymi (.)(.) ale te bola juz od owulacji, wczesniej niz zazwyczaj i mam uczucie takiej mokrosci tam w srodku, ze jeszcze troche i chyba wszystko sie wyleje. :zawstydzona/y: zobaczymy jutro, nic sie nie poradzi, trzeba dotrzymac :blink:
 
Ostatnia edycja:
reklama
moniqa ale niespodzianka, ale wszystko mozliwe, na wczesniejszym usg mogl lekarz jeszcze nie widziec za wyraznie bo bylo za wczesnie, teraz jak zobaczyl chlopca to calkiem mozliwe ze juz tak zostanie, bo ogolnie plec meska wczesniej widac, na tym etapie ciazy, raczej widac siusiaka, i rzeczywisice czesto dziewczxynki staja sie chlopcami;-) U nas na styczniowkach, chlopcy byli rozpoznawani wlasnie juz 15-16tc a dziewczynki dopiero teraz sie sypia po 20tc.
Gratuluje!!! Bedzie pierworodny synek :)

Nuuusia mocno trzymam &&&&&&.
 
Do góry