reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki luty 2013

Cześć dziewczyny :) zaglądacie tutaj jeszcze? Co u Was? Jak przygotowania do świąt?
U nas trochę nowości... prawdopodobnie rodzinka nam się powiększy... :) w sobotę robiłam test-był bledzioch, dzisiaj powtórzyłam testem mniej czułym i kreska była cienka ale wyraźna.. Poszłam więc dla pewności zrobić betę i jest 55 (13dpo)... :)
 
reklama
Hej!

Natka Gratulacje Wielkie!

U nas duzo sie dzieje. Dziewczynki choruja troche. Rozszerzamy diete walczymy z alergia ale juz w tym temacie ogarnelismy sprawe.

Czas szybko leci bardzo szybko
 
Dziękuję patuska :) choć był to dla mnie szok, że tak szybko się udało... ;) byle tylko było wszystko dobrze. Na razie czuję się fatalnie więc liczę na to że to dobry znak ;)

Zdrówka dla dziewczynek! Pewnie już mega podrosły :) szkoda, że alergie się pokazały, ale najważniejsze że jakoś udało się Wam to opanować. Będzie na pewno coraz lepiej
 
Natka no ale news gratulacje czyżby znów termin na sierpień?

Patuska już rozszerzanie diety? Jezus Maria kiedy to minęło? Przecież dopiero co się urodziły...
 
Paulinka dziękuję :) tym razem też na sierpień ale na końcówkę ;) z Julką miał być przełom lipca i sierpnia a teraz mam termin na sierpień/wrzesień ;)
A jak tam u Was? Jak chłopcy?
 
Chłopcy rosną, lobuzuja, coraz większe madrale się z nich robią... nie mogę się doczekać aż obaj pójdą do przedszkola
Będziesz miała podobną różnicę wieku jak u nas miała byc
 
Hehe paulinka pewnie jeszcze trochę do czasu aż oboje pójdą do przedszkola, co? Kiedy Marcela będziecie posyłać? On teraz będzie niedługo miał 3 latka, no nie? Nie jestem pewna czy dobrze pamiętam :)
 
Tak, w kwietniu i od września pójdzie do przedszkola. O ile nam się uda ho odpieluchowac. Bp idzie jak krew z nosa. Robi w majtki a jak zrobi to przychodzi i mówi mama znów nie wolałem. .. i nawet jak go pytasz czy chce to mówi, ze nie a za dwie minuty zasilany...
 
reklama
Natka- gratulacje!!!!!! Ale super. TrYmam kciuki za syna tym razem.

Akuku - Alicja piękna. Widać że oczko w twojej głowie.

Patuska - dziewcYny już jakie siĘ. Cudne są. Jak dajesz radę z blizniakami?

Szkoda że poprzednich zdjęć nie widać. Sprubuje wam pokazać dziewcYnki jeszcze aż
 
Do góry