reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki luty 2013

Paulinka - widze ze juz imie wybrane ;) Super.

Patuska - testuj kochana,bo to za dobrze wygląda ;)

U mnie dzis dopiero 27 DC a brzuch zaczyna bolec, wiec @ raczej przyjdzie. Takie mam przeczucie. Termin @ w poniedzialek, jednak mam czasem dłuższe cykle wiec nawet do czwartku jeszcze moze byc.


Nuuuska - co z tego ze progesteron wysoki.... Znalazlam wpisy dziewczyn an forach, które mialy ponizej normy a ciąża była, ale tez historie dziewczyny ktora miala progesteron ponad 100 a i tak ciaza utrzymala sie dopiero jak brała luteine. Ten jej naturalny progesteron ajkby nie działał...... nie wiem jak to okreslić.
Ja sie obawiam ze u mnie to prolaktyna miesza. Jej temat powraca jak bumerang i chyba poki jej nie unormuje to o dziecku moge zapomniec. Niby prolaktyna blokuje owulacje. U mnie owu jest. Ale znowu doczytałam ze prolaktyna moze powodowac ze jajeczko uwolnione podczas owu jest niepelnowartosciowe, i nie ma szans na zapolodnienie ....... Mówie wam, im wiecej czytam tym bardziej dochoche do wniosku że endokrynologia to prawie jak czary mary....Nigdy nie wiesz jaka reakcje wywołasz ingerujac w dany hormon.....
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja jednak jeszcze poczekam do niedzieli,bo naprwade czuje sie @,

paulinka mowilas o krwotoku z nosa? ja dzis zaliczylam przy wydmuchiwaniu w chusteczke,nie wielki ale troszke krwi bylo,ale watpie zeby to byl jakis znak.
 
Tysia już 27dc? To co ja sobie ubzdurałam, że jakieś 5 dni masz jeszcze do @? Imię to ja wybrałam, a Ł nie chce się zgodzić, a mi tylko to do stworka mojego pasuje... Więc myślę, że jak będę uparcie mówić Tymek to się przyzwyczai i zaakceptuje:)

Patuśka ja właśnie przy wydmuchiwaniu nosa w chusteczkę miałam krew, a nie lało się:) Trochę tego było, ale jak na mnie to dziwne, bo ja nigdy czegoś takiego nie miałam, no chyba, że się zadrapałam to wtedy była krew, a tak to nie...Już nie pamietam to chyba było dzień przed bladziochem albo w ten sam dzień w którym miałam bladziocha na teście. Słyszałam, ze to naczynia krwionośne się poszerzają w ciązy i dlatego tak się może dziać.
 
No u mnie nie wiecie co i jak bo ja nie meirze temperatury..... Ale nigdy tego nie robilam i nie zamierzam. Czesto wstaje w nocy wiec nie bylyby to pomiary wiarygodne. Owu była w 16 DC, wg wyliczen cykl poiwwnien byc 29-30 dniowy.
Jutro jade na caly dzien do mamy wiec nie bedzie czasu myslec (mam nadzieje).
 
paulinka,ale zeby w tak wczesnej ciazy mialo sie cos takiego dziac? Dzwine,no coz ja tam sobie nadziei na nic juz nie robie. Poczekam cieprpliwie. Brzuch mnie pobolewa wiec pewnie @ sie zbliza.
 
Patu$ka to jak masz taki zamiar to czekaj do niedzieli :-) my tu i tak wszystkie będziemy trzymać kciuki!

Tysia i za Ciebie też &&&&& :-) też nie sądziłam że to już 27dc :-) to parę dni i wszystko będzie jasne :-)

Paulinka może się jeszcze mężuś przekona do wybranego przez Ciebie imienia :-)

Nuuuśka dziękuję za pomoc :*
 
Witam Was wszystkie.
Urodziłam 14 listopada siłami natury.
Jestem szczęśliwa
A tu Nadia Alicja
śmieszka Nadia.jpgPOZDRAWIAMY :-)
 

Załączniki

  • śmieszka Nadia.jpg
    śmieszka Nadia.jpg
    28,5 KB · Wyświetleń: 17
reklama
Do góry