reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki- mamy przed 40-tką ...

Witaj,

Ja też mam 38 lat i jestem w 35 tygodniu ciąży :tak:
Staraliśmy się 8 miesięcy i już powoli traciłam nadzieję, ale się udało i za chwilę będzie Synek :happy:
Trzymam kciuki :tak:&&&&&&&&&&&&&

Ale super... i fajnie że będziesz mieć parkę :-) ale jak to się mówi najważniejsze
aby zdrowe było :)

Robiłaś testy pappa ? czy jakoś to tam się pisze :sorry:
 
reklama
Tylko że ja 38 skończyłam w styczniu a więc gdybym teraz zaszła to bym urodziła jakbym miała 39,5 ... czyli
przed czterdziestką :baffled:
 
Mimi - robiłam testy Pappa i oczywiście jak to często bywa w tym wieku wyszły kiepsko, miałam skierowanie na amniopunkcję.
Znaleźliśmy jednak bardzo dobrego diagnostę USG (w Łodzi) i on zweryfikował ten wynik, potem potwierdził na połówkowym i na echu serca - dziecko jest zdrowe:happy:
Ja osobiście nie wiem czy robiłabym je drugi raz...
Najważniejsze mieć dobrego specjalistę od usg, w testach Pappa zbyt wiele zależy od statystyk.
 
Mimi - robiłam testy Pappa i oczywiście jak to często bywa w tym wieku wyszły kiepsko, miałam skierowanie na amniopunkcję.
Znaleźliśmy jednak bardzo dobrego diagnostę USG (w Łodzi) i on zweryfikował ten wynik, potem potwierdził na połówkowym i na echu serca - dziecko jest zdrowe:happy:
Ja osobiście nie wiem czy robiłabym je drugi raz...
Najważniejsze mieć dobrego specjalistę od usg, w testach Pappa zbyt wiele zależy od statystyk.

To jak coś to będę dopytywać się
Ciebie o tego specjalistę z Łodzi :)
 
Cześć Dziewczyny :)
Pozwolicie, że się przyłączę? Mam 4 dychy na karku, ponad 5 letnia córkę i w tym miesiącu zaczynamy starania o bebe nr 2

Moja kuzynka jest 3 lata ode mnie mlodsza, za 3-4 tygodnie urodzi chłopca, moja kumpela i równieśnica w listopadzie przywita na świecie swojego drugiego syna. Czyli nie jest z nami mamutkami najgorzej ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć Dziewczyny :)
Pozwolicie, że się przyłączę? Mam 4 dychy na karku, ponad 5 letnia córkę i w tym miesiącu zaczynamy starania o bebe nr 2

Moja kuzynka jest 3 lata ode mnie mlodsza, za 3-4 tygodnie urodzi chłopca, moja kumpela i równieśnica w listopadzie przywita na świecie swojego drugiego syna. Czyli nie jest z nami mamutkami najgorzej ;)


To powodzenia w staraniach :)

A mnie nawet jak w tym cyklu się udało to nic z tego nie będzie bo mnie prąd tak porządnie popieścił :(
 
Do góry