reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Mnie tez jest płeć zupełnie obojętna, oby tylko dzieciatko było zdrowe.

U mnie weekendzik jak z bicza strzelił, szybciutko i znowu mamy poniedziałek, ale nie martwie sie tym, gdyz coraz bliżej staranek marcowych :-) W sobote tyci sie pokręciłam po domu porządeczek trzeba było zrobic. Potem obiadek i ani sie okręciłam już był wieczór. Z kolei niedziela bez szału, ogólna nasidówa w domciu. Mówisz że mały shopping zaczynasz, zatem owocnego - promocyjnego kupowania:tak:
 
reklama
Smerfna85, to tak jak u mnie. Ja nie wiem jak to się dzieje, znowu poniedziałek :-) tyle planów miałam na weekend a w sumie nic nie zrobiłam, posprzątałam trochę i pokręciłam się po domu.
Za to właśnie przed chwilką rozmawiałam z mężem - wraca w sobotę wieczorem, ale się cieszę :-) Nie będzie go co prawda na urodzinach Mikołaja, ale tylko dwa dni się spóźni.

Aka85, Mikołaj chodzi do przedszkola od kiedy skończył 3 latka :) musiał, bo i ja w pracy i Ł. też. Więc on już trochę weteran w tym przedszkolu. W zasadzie mogłabym go od września puścić już do szkoły, bo on już fajnie czyta i pisze, ale straszny maminsynek z niego, emocjonalnie to chyba jeszcze niedojrzały na szkołę :-) Fajną panią w przedszkolu ma to niech siedzi :)
 
Z jednej strony to dobrze, że czas tak biegnie, coraz bliżej do staranek :tak:
Często łapię sie na tym, że miesiąc za miesiącem płynie w zawrotnym tempie i i tylko wlacza sie tryb: @, owu, staranka, testy lekki dolek i znowu @, owu...

W końcu mężusia bedziesz miała w domku, no to super weekend sie szykuje ...
 
Pewnie ciekawiej u nas na wątku zrobi sie, gdy nastanie marzec. Licze na duzy wysyp II kreseczek, nie ma innej opcji ;-)
 
Witajcie,

ja tez będę z Wami testować. Dzisiaj mam czwarty dzień cyklu. Będę sie strac na weekend na dzień kobiet.:))
jestem dobrej myśli, na święta juz będziemy w ciąży... Nie mogę sie doczekać!
 
Hejka Agaawa witamy cieplutko. Pewnie ten weekendzik na Dzień Kobiet będzie szczęsliwy i 2 tygodnie po nim wkleisz nam teścior z II krechami :tak: Ja jak narazie czekam na @ zapewne przyjedzie do mnie 7-8 marca wówczas zacznę 1 cykl staranek po stracie. Już sie doczekać nie mogę. Nie licze na cud i od razu pozytwyny wynik ale ta bezczynność i 3 m-ce czekania mnie dobijały.

Kobietki, a jak tam jakies wspomagacze bierzecie? Ja stosuje Femibion Natal 1 oraz wiesolek (Oeparol). Może coś więcej polecicie ????


Hurrra powoli nadchodzi wiosna, za oknem coraz ładniej sie robi.
 
Cześć Agawa, fajnie, ze nas coraz więcej się robi. Starasz się o swoje pierwsze dzieciątko? Gratulję rzucenia palenia!!!!!!!! Pamiętam jak ja się żegnałam z fajkami, na początku ciężko, ale potem jakie zadowolenie, że się udało i duzo lepiej się czułam.
Też nie mogę się doczekać marca:-)!!! Na forum cisza bo chyba zbieramy siły na starania...........:-) Trzeba trening zrobić, bo w marcu na pewno będą zakwasy i pupa będzie boleć:-p
Smerfna, to prawda, taki rytm - @, dni płodne, test lub @.....Czasami może lepiej nie liczyć i mieć wolny umysł, często się kochać z mężulem. Tylko jak wyluzować i nie liczyć tych ważnych dni, skro nam na maluszku zależy? Ciężka sprawa.
Dziewczyny, Robicie testy owu? Ja póki co ja nie, ale jak długo nie będzie wychodziło, to na pewno je kupię.
 
Witaj Agaawa :-)

Smerfna85, kiedyś brałam Femibion Natal , ale w sumie jedno opakowanie wzięła. A z wiesiołkiem to miałam już od poprzedniego cyklu zacząć, ale jakoś nie zaczęłam :) może teraz zacznę... Z tego co pamiętam to się bierze do owulacjii tylk, tak? Gdzieś tak chyba czytałam.

Aka85, ja robię testy owulacyjne, kupiłam kiedyś na allegro spory zapas, chociaż mam nadzieję, że nie zużyję tyle :)
 
reklama
Dzięki Dziewczynki za miłe przywitanie.
ja staram sie o pierwszego dzidziusia. Juz 3,5 roku jak odstawilam tabletki, ale mąż był tylko weekendowy, więc sie nie udało. Potem strata. A teraz juz na poważnie sie zabralam do dzidziusia. Biorę Oeparol- wiesiolek do połowy cyklu, witaminy: kwas foliowy, Mg+ B6, a+e. I tyle. Testy owulacyjne zakupione, mierze temperaturę i obserwuje sluz. Bo juz mam dość tych starań, mam zamiar szybko zajść w ciążę, mam nadzieje, ze sie uda. Acha! I fajki rzucilam, żeby wszystko było w porządku. Bardzo chciałabym święta Bożego Narodzenia spędzić z małżeństwem, albo chociaż w ciazy....

a jak u Was starańia, co bierzecie? Czy na razie na żywioł? I czy pierwsze dzieciaczki?
 
Do góry