reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Aka85 Cycki w góre i myślenie pozytywne włączamy. Fakt łatwo nie jest myśleć o czymś innym w TE dni ale jak to kiedys powiedzial moj mężus " Korzystaj ze swobody, bo gdy bedzie z nami dzidzius to zycie sie zmieni". Cos w tym jest, zatem korzystajmy w oczekiwaniu na dobre wieści :-) Co do testów owu to tak robie je ale wykazuja mi owu niekiedy przez 4-5 dni, więc róznie to znimi bywa.

Agaawa ja jestem pod duuuużym wrażeniem dzialania wiesiołka. Kiedy bylam sucha jak wiór w te dni, natomiast od 2 m-cy stosuję wiesiolek (ok.3 tabl dziennie, Oeprol) i kurcia poprawa o 100% . Czasmi mam wrażenie że wkladka mi przemokła, serialnie sluzu mam jak nigdy dotąd. Polecam!
A i stosowanie od 1dc do owu
 
Ostatnia edycja:
reklama
a jak u Was starańia, co bierzecie? Czy na razie na żywioł? I czy pierwsze dzieciaczki?

Ja staram sie o pierwszego bobaska. W grudniu poronilam (puste jejo płodowe) i włąsnie dostałam zielone swiatło na dzialanie w marcu. Tabletki jakie zazywam to Femibion Natal 1, Oeparol no i Euthyrox N 75 mg bo tarczycowiec jestem;-) Działać zamierzam w połowie marca w płodiaki, ale małe przymiarki już wykonujemy;-) Masz rację cudowne byłyby te Świeta Bożonarodzeniowe z dzieciątkiem obysmy WSZYSTKIE mogły tego dostapić w tym roku!!!!
 
Witam

Chyba tu zagoszczę bo mam plan starać się w marcu:) Czy coś z tego wyjdzie to nie wiem bo taki sam plan miałam w lutym. Nawet go zrealizowałam i nic.
Może tym razem się uda:-D.

Patuska- no to trzymam kciuki za powodzenie Twoich starań.

Smerfna - też się zastanawiałam nad wiesiołkiem, ale mam tez zamiar kupić sobie ziółka na owulkę.
Ja podobnie jak Ty biorę Euthyrox N ale 50. Kilka lat temu dwa razy poroniłam.Teraz się znowu odważyłam na starania. Oby się udało.
 
Ostatnia edycja:
witam staraczki marcowe!

za tydzień z hakiem będę wiedziała na czym stoję, albo będzie fasolka a jak nie to wpadam do Was,

przygarniecie mnie? ;-)
 
dzięki!!!

co by nie było, że przychodzę tak z niczym to czy mogę wkupić się dzisiaj upieczonymi muffinkami???

IMG_0318.jpg

IMG_0322.jpg


smacznego!!!!!
 
Karola, i tak byśmy Cię przygarnely:)))

a tak, to wredota jesteś, smaku narobilas, a u mnie w chałupie ani jednego ciastka, a z kremem mi sie marzy takie:)):tak:
 
O, jaki tu ruch :) :) Fuma_Foch, karola1986-21 witajcie :) I jak się smakowicie tu zrobiło :-)
Muffinki to akurat bym zjadła....

No i właśnie sobie przypomniałam co miałam kupić dzisiaj - wiesiołek :rolleyes2: Jeszcze w pracy pamiętałam, ech, ja to chyba coś na pamięć muszę kupić, bo coraz częściej mi się to przytrafia

karola1986-21, temperaturka fajnie pnie się do góry, oby się udało :tak:

Agaawa, widzę, że palenie rzucasz. Pierwszy raz? Mi się udało za pierwszym razem, dokładnie 1 kwietnia 2009 r. Razem z moim Ł. , w jeden dzień. Nie powiem trochę ciągnęło mnie, i dalej mam momenty, że zapaliłabym sobie (szczególnie w pracy, bo trochę stresującą mam), ale nie uparłam się i nie palę :tak:
 
Ostatnia edycja:
oj tam smaka od razu narobiłaś, a zresztą jak już Wam narobiłam to wpadajcie na muffinkę i kawkę, hmm, kawka niewskazana dla staraczek, no to muffinkę i sok pomarańczowy.

jezu jaka ja pokręcona jestem :baffled:

siedzę i porównuje swój wykres z innymi wykresami, mój wygląda podobnie jak wiele ciążowych
ładne schodki się tworzą
to niby dobry znak
ale widzialam tez takie, że wzrost tempki był piękny a potem wszystko spadło z hukiem i @ przyszła :-(
 
reklama
Serdecznie witam nowe staraczki Fuma_Foch oraz karola1986-21.
Fajosko, że dołączacie do naszej ekipy! W końcu robi sie u nas ciekawiej :-)

karola1986-21 przekupiłaś nas i to na maksa, już podajemy adresy domowe i wysyłaj pyszne muffinki :-) Temperaturka BARDZO obiecujaca, ale cichosza by nie zapeszyć :-)

Fuma_Foch plany musimy realizować, zatem trzymam kciukaski za marzec. Tym razem sie uda, zobaczysz!
 
Do góry