reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Zobacze co powie ginekolog i jezeli faktycznie wydzie cos powazniejszego powiem im i mam nadzieje ze wtedy po prostu sie odczepia ode mnie. Staram sie cytowac , ale powaznie pierwszy raz wypowiadam sie na forum i jeszcze nie wszystko tutaj ogarnelam , ale mysle ze uda sie mi to nadrobic :) dzieki jeszcze raz za wysluchanie i w ogole . zbieram sie do
pracy. Trzymajcie sie :)
 
reklama
Witam się z pracy :) głowa pęka, ale trzeba żyć :)
Byłam u ginka, pęcherzyki ładne, endometrium szerokie, gotowe na przyjęcie. Mówił, że Walentynki za pasem to mamy sobie nie żałować :D i za 6 tygodni mam przyjść z pozytywnym testem ;)
 
Jak usłyszał ile testów ostatnio zrobiłam, to kategorycznie zabronił mi ich kupować :D dopiero jak @ się spozni o tydzień. Fuck a ja taka niecieprliwa :D ale obiecałam mu to nie kupię. Owulacyjne kupiłam, od jutro będę robić :)

A co do pytań rodziny o dzieci to uważam, że lepiej jest się odezwac, zamiast pozwolić jeździć sobie po głowie. Psychika czasem jest ważniejsza, niż to co się dzieje w nas fizycznie.
 
Chciałabym bardzo do was wpaść ale Tomek ma w tym roku wyjazd za wyjazdem... w tym tygodniu tylko na chrzcinach Gabiego będzie. Mówi mi z tygodnia na tydzień kiedy wyjeżdża, bo jak mówi... sam nie wie:(



Kochana witaj!!! Odzywaj sie do nas:))



Gratuluje, a jak sie oswiadczył?:))

Marzycielka - Gratulacje!!!:)) Chyba limit ciąż się wyczerpał i dla mnie dwóch kresek nie starczy:p
Na tarasie widokowym w sky towerze :p
 
Dziewczyny, czy któraś z Was jest, lub była na L4 - nie ciążowym, z kodem 1 - czyli że trzeba leżeć?
 
reklama
Co do rodziny .. mam 3 starsze siostry, wszystkie 'chciały to miały' dzieci, szczególnie rozwala mnie najstarsza siostra,która twierdzi,że tak mocno chciała mieć córkę,że ma - jak ona może wiedzieć coś o tym,że ktoś chce w ogóle być w ciąży ;/
 
Do góry