reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

reklama
Skad taka mysl ze samoporonienie? Po tych skrzepach? Nawet jak masz oktes normalny to raz moga leciec skrzepy raz nie. A u ciebir jesli robilas testy przed spodziewana miesiaczka i po tym niby samoppronieniu to powinny wyjsc poztywyne. Nawet jesli by to byla ledwo widoczna kreska.
Ja mialam samoporonienie 3 lata temu ale testy ktore robilam i przed i po byly pozytywne ze wzgledu na hormon ktory juz sie pojawil. Przy samoporonieniu najczesciej jest goraczka dreszcze i skrzepy ale to tylko w poczatkach ciazy gdy sama macica sie oczyszczam
Na twoim miejscu wybralabym sie do lekarza

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
 
Odświeżona mogę wskakiwać do wyrka. :) Podczas mycia zauważyłam teraz taki biały kremowy śluz. Tak tylko się ciekawie, nic sobie nie obiecuje. A cycki zmieniły trochę układ bólu, całe bolą tak jakby mniej ale sutki za to są twardsze i mega wrażliwe i bolą jak dotykam że hej!
 
Odświeżona mogę wskakiwać do wyrka. :) Podczas mycia zauważyłam teraz taki biały kremowy śluz. Tak tylko się ciekawie, nic sobie nie obiecuje. A cycki zmieniły trochę układ bólu, całe bolą tak jakby mniej ale sutki za to są twardsze i mega wrażliwe i bolą jak dotykam że hej!
Kremowy sluz wcale nie oznacza ciazy on sie zmienia caly czasm tylko przedtem sie go nie zuwaza. Czy jeates w ciazy czy czy przed okresem moze byc taki sam. A co do piersi ta sama zasada chyba ze na piersiach pojawily ci siw bardzo widocznw zyly. Siwe albo niebieskie jak siatka wtedy to jUz pewniejszy objaw ciazy. Ale nie ma sie co nakrecac bo mozna potem schiza dostac i zalamania

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
 
Mi niedługo od tego wmawiania sobie to brzuch urośnie :D
Zrobiłam test i nic. Tak więc poswiadomie jestem w ciąży. Fizycznie raczej nie :D
Chyba że faktycznie powtórzę jeszcze we wtorek jak @ nie przyjdzie szybciej, a co mi szkodzi, testów mam całą masę, a czekać i tak trzeba i tak ...

Witaj mamaGrzywacza trzeba być dobrej myśli i się nie poddawać :)
 
Oj dziewczyny dziewczyny!!! Przestańcie czytać w internecie te wszystkie brednie dotyczące objawów i symptomów ciąży i obserwujcie własne ciało! Czasami jak widzę niektóre posty to czuje się jakbym czytała dzieło literackie pod tytułem "1000 i 1 objawów ciąży". Takie nakręcanie się może nawet wstrzymać owulację...
Zresztą podam przykład: Jeśli Pan Facet baaaardzo ale to baaardzo chce mieć dziecko i jeszcze dowiaduje się że kobieta ma owulację i teraz wszystko zależy od niego... najczęściej z tego stresu Pan Facet zaniemoże.
To samo dzieje się w ciele kobiety, tylko tego nie widac.... Taka niemoc, idealna antykoncepcja.

Dziewczyny jeśli się długi czas nie udaje, zmieńcie lekarza, widocznie obecny już wiele nie zdziała...
Nie diagnozujcie się same, nie wmawiajcie sobie chorób, ciąż czy poronień. W ten sposób się nakręcacie, a od nakręcania i związanego z nim stresu, podwyższa się poziom kortyzolu we krwi... On idealnie blokuje możliwość zajścia w ciąże.

Złote Rady od złośliwej Wiedzmy:))
 
reklama
Do góry