reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Ovli dziękujemy :*


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
reklama
Taaak ja w ciąży miałam szkliste oczy :D
Ech, będzie co będzie. Mam wrażenie jednak, że sobie wmówiłam i w ten sposób to działa. Do @ jeszcze 5 dni. Teraz jestem poza miastem do soboty. Postaram się odprężyć i nie myśleć. Jak w tym cyklu się nie uda to w następnym. Staranka w gruncie rzeczy są przyjemne :p. Koniec rozważań na temat mojego cyklu. Nie mniej jednak dolegliwości są dość uciążliwe i 7 czerwca skonsultuję z ginekolog (może to dupek).
Pyzia, Ovli, bertha życzę Wam dwóch tlusciutkich kreseczek!!! Oczywiście każdej z osobna :biggrin2::biggrin2::biggrin2:
 
Pyzia infekcje na tym ewentualnym etapie ciazy sa niebezpieczne , s moim przypadku były za każdym razem syndromem ciazy a bez recepty nie dostaniesz nic co na 100% Ci pomoze śmigali jutro so lekarza


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Pyzia nystatyna juz jest bez recepty a to mozna bo mialam od gina od poczatku ciazy. Ewentualnie gineintima ale jest slabsze i jakies doustnie probiotyki oraz odstawic cukier.
Mam nadzieje ze pomoze
 
Dzięki dziewczyny jesteście kochane i niezawodne :* Do lekarza nie mogę bo raz że nie ma terminu a dwa że nie mam kasy. .. Czekam na wypłatę mojego M ;) Zapytam jutro w aptece o tą nystatynę.
 
Ech, będzie co będzie. Mam wrażenie jednak, że sobie wmówiłam i w ten sposób to działa. Do @ jeszcze 5 dni. Teraz jestem poza miastem do soboty. Postaram się odprężyć i nie myśleć. Jak w tym cyklu się nie uda to w następnym. Staranka w gruncie rzeczy są przyjemne :p. Koniec rozważań na temat mojego cyklu. Nie mniej jednak dolegliwości są dość uciążliwe i 7 czerwca skonsultuję z ginekolog (może to dupek).
Pyzia, Ovli, bertha życzę Wam dwóch tlusciutkich kreseczek!!! Oczywiście każdej z osobna :biggrin2::biggrin2::biggrin2:

To kiedy testujesz?

Zaliczyliśmy już przytulanki :sorry2: być może, za szybko, ale tak wyszło :-p

Dzięki dziewczyny jesteście kochane i niezawodne :* Do lekarza nie mogę bo raz że nie ma terminu a dwa że nie mam kasy. .. Czekam na wypłatę mojego M ;) Zapytam jutro w aptece o tą nystatynę.

Pyzia kup probiotyk dopochwowy, zapytaj ewentualnie o Vagical globulki dopochwowe homeopatyczne, nie pamiętam czy można je w ciąży, ale wydaje mi się że są nieszkodliwe. Co do nystatytyny to ja żadnej bez recepty nie znam, ale byłam 3 tygodnie na zwolnieniu, może mnie coś ominęło :errr: Kup jeszcze jogurty naturalne, kefir i nie jedz słodkiego. Tymi jogurtami można sie też podmywac i wielu osoba pomaga.
 
reklama
Do góry