reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Styczen 2015

reklama
Gosik93 straciłam swoje pierwsze maleństwo - ciąża obumarla w 5 - 6 tyg i miałam lyzeczkowanie.
Nie mogłam się z tym pogodzić bo bardzo pragnelismy tego maleństwa. Wydaliśmy fortunę na badania bo koniecznie chciałam poznać przyczynę, z resztą nie poznałam jej, nie wierzyłam w historię o wadzie genetycznej itd.
Po stracie chciałam jak najszybciej zajść w kolejną ciążę, udało się dopiero po 7 miesiącach.
Teraz jestem w 9 tc, moje maleństwo na ostatniej wizycie miało 12 mm I pięknie bijące serduszko.
Bardzo się bałam tej ciąży, bałam się kolejnej straty, przed wizytą u lekarza nogi miałam jak z waty, postanowiłam ofiarować to życie Bogu.
Czasami spotykają nas bardzo złe rzeczy. Gdybyście nie kochali się bardzo to byście tego nie przetrwali. Następnym razem się uda. Będziesz wspaniałą mamą.
 
Ewe przykro mi ze cie przytlaczamy :( Myslalam ze sie wspieramy :( Ale jesli naprawde tak czujesz to odpocznij od forum i w ogole od tematu dzieci to moze to cie odstresuje i szybko zaskoczysz.

Madzia ja bym mogla ale jak ja mam twojego posta edytowac? Ty musisz.. Chyba ze ja zbiore dziewczyny i tobie podesle cala liste?


Kasiu w żadnych wypadku mnie nie przytłaczacie !!! :))) ale właśnie tak jak napisałaś temat dzieci , co się dzieje w danym momencie z organizmem przed @ i wgl ...troszkę mnie przytłacza
ale nie zajrzeć tutaj do was chyba jeszcze bardziej ! :)))

mnie wyjątkowo nie bolą jajniki w tym msc wgl ich nie czułam , nawet maleńkiego ukłucia :D może tylko czasem w podbrzuszu takie dziwne jakbym miała bańkę ;d
ale za to piersi ciężkie bolące nie mieszczące się w moich stanikach i sutki mega wrażliwe na dotyk tak jak zawsze przed @ więc czekam na nią i wgl nie jestem pewna czy w tym cuklu na 100% była owulka :) i zmęczona jestem , co się obudzę to mogłabym już iść spać znów , w pracy taak samo , czasem nie mam ochoty podnieść głupiej folii , a jak obsługuję klienta to często mi wypadają pieniądze z ręki , czuję taki brak koncentracji co mnie też męczy :D :D to jest taki gorszy msc dla mnie zdecydowanie :)

już nie pamiętam jak było wtedy za pierwszym razem.. chyba nic mnie nie bolało pamiętam tylko że przeed @ jadłam tonyy lodów i spaałam , spaaałam i spaałam , na dzień @ brązowe plamienia i w tym samym dniu dwa testy dwie pieknę krechy :))) ccudowna chwila pamiętam skakaliśmy z radości jak dziecii :))

no to 22wiek 6 cykl @ 5.04 i 1 wyczekiwane bejbi :)
 
Ostatnia edycja:
Ewelinka wrocila do nas pozytywna i usmiechnieta jak zawsze! :) I tak ma byc! Musisz byc pelna nadziei a wkrotce bedziesz przy nadziei hehe :) Ja sie tego trzymam co lekarze zgodnie twierdza-zdrowa para moze sie starac do roku i to zupelnie normalne :) Ale rozumiem cie, ja tez mam czasem gorsze dni i plakac mi sie chce jak bardzo juz pragne dziecka. Ja juz bylam na to gotowa 2 lata temu ale czekalam az moj dojrzeje wiec juz dlugo to we mnie siedzi.

Wgoracej a moze i ciebie wpiszemy na liste? Jako nasza listopadoweczke zeby nam dawala nadzieje i pocieszala :)
 
taak zdrowa para kochanie a skąd mam wiedzieć czy mój Ł może ? :)) ja wiem bo robiłam wszelakie badania a on to cienias i nie pójdzie na żadne jak nie będzie dobre ponad rok starań (nie daj boże) .. dziś już mam lepszy dzień to fakt :) zrobiłam sobie małe spa w domu , poćwiczyłam , wykąpałam się i jestem pełna energii jak na razie :) robię szybki obiad , puściłam głośno muzykę , ogarniam się i do pracy .. lubię taki odstresing :)
a w czwartek na małe zakupki to już wgl zaszaleeję ! :D a coo tam w końcu trzeba ładnie wyglądać na te święta :)
 
A dlaczego mialby nie moc! Przeciez juz raz cie zaplodnil :D

Ja tak samo, mysle ze nic z tego cyklu i troche mi smutno ale nie zamierzam zepsuc sobie tej swiatecznej atmosfery i wyjazdu do polski :) Uwielbiam ten czas swiat <3

U mnie 28 dc, @ ani widu ani slychu ale wydaje mi sie ze to dzieki wiesiolkowi, on reguluje hormony dlatego nie bedzie w tym mies plamien, pms itd.
 
bo ćwiczy od 19 roku życia kiedyś jak był głupi brał sterydy itd .. teraz jest tylko białko i węglowodany w postaci shakeów i czasem dochodzi do tego kreatyna ... a ma już 27 lat więc trochę czasu mija a on nie chce tego odłożyć na czas staranek i myślę że to też przeszkadza a nie mogę mu przemówić do rozsądku .... ;//
 
"Już 27 lat" hahah no dzięki ja mam 28 :D A co to przeszkadza, że ćwiczy i pije szejki? Bo mój tez ćwiczy, jest bokserem i tez pije witaminy jakies tam w tych swich szejkach... Nie przyszło mi do głowy, ze to może przeszkadzać.... Ale on nie jest na diecie, ma nawet lekki "brzuszek", znaczy je wszystko co lubi.
 
Hej Dziewczynki. Mój Mąż tez pije te szejki białkowe bo chodzi na siłownię i po treningach cos tam pije ale nigdy sie nie interesowałam za bardzo jaki skład maja te mikstury i jak działają na nasze starania. Myślicie że to może mieć wpływ. Ja mu kazałam dawno to odstawić bo nie wydaje mi się żeby te sztuczne proszki byly zdrowe :/ ale nie przetłumaczysz, no nie przetłumaczysz!!! No co Wy staruchy? :p co ja mam powiedzieć? Jeden krok i 30esci :/ :p
 
reklama
Do góry