reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Styczen 2015

reklama
Gratulacje Madzia :-) jaka duuza dziewczynka ! :-) cieszcie sie soba
Adika maly jest przesliczny do zjedzenia ! :-)
Kasiu piekny pierscionek , gratulacje kochana :-) cos sie dzieje w dobrym kierunku :-)

Wiec zostalam tylko jaa do rozpakowania na ta chwile heh
Dzisiaj mam ostatnia wizyte obym uslyszala jakies slowa otuchy ze cos sie juz rozkreca ! :-)

Milego !
 
Gratulacje Madzia :-) jaka duuza dziewczynka ! :-) cieszcie sie soba
Adika maly jest przesliczny do zjedzenia ! :-)
Kasiu piekny pierscionek , gratulacje kochana :-) cos sie dzieje w dobrym kierunku :-)

Wiec zostalam tylko jaa do rozpakowania na ta chwile heh
Dzisiaj mam ostatnia wizyte obym uslyszala jakies slowa otuchy ze cos sie juz rozkreca ! :-)

Milego !
a juz myslalam, ze urodzilas :D
 
a juz myslalam, ze urodzilas :D

Jaa ?? Co ty :-D
I po wczorajszej wizycie ginek powiedzial ze na razie na porod sie nie zanosi wiec jestem troche zniesmaczona ..nawet chcial mnie troche naruszyc zeby jakies rozwarcie zrobic ale nic tylko lekko plamilam .. fakt , faktem dzis czuje sie jakos dziwnie , podbrzusze boli jak na @ ale na dzisiejszym ktg te skurcze tez takie nijakie wiec czeekamy
Maly wazy niby 3550kg ale jak widac ta ciasnota mu nie przeszkadza
 
reklama
Jaa ?? Co ty :-D
I po wczorajszej wizycie ginek powiedzial ze na razie na porod sie nie zanosi wiec jestem troche zniesmaczona ..nawet chcial mnie troche naruszyc zeby jakies rozwarcie zrobic ale nic tylko lekko plamilam .. fakt , faktem dzis czuje sie jakos dziwnie , podbrzusze boli jak na @ ale na dzisiejszym ktg te skurcze tez takie nijakie wiec czeekamy
Maly wazy niby 3550kg ale jak widac ta ciasnota mu nie przeszkadza
no to czekamy na rozwoj wydarzen :) u Cb to juz tak bisko a ja musze czekac kolejne 20 tygodni zeby przytulic synka :)
 
Do góry