reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Styczen 2015

reklama
Hej.
Luxi gratuluję Ci :) Teraz mamusia pełną parą ;) Te nasze chłopaki to prawie jak bliźniaki w wymiarach i wagowo, z tym, że Twój po terminie a mój ponad 2 tygodnie przed terminem :D Pokaż nam Natanielka :)

Napiszę pokrótce co u nas: synek to gaduła straszna i śmieszek i wzdycha, buczy, mruczy, sam zaczepia :) Niestety nie kwapi się do obrotów :/ Parę razy mu się udało ale tak to jakiś niechętny. Nie wiem dlaczego ale moi rodzice ciągle mi dogadują, że on już siedzieć powinien, a wg mnie to za wcześnie jeszcze. Tyle tylko, że nogi prostuje do stania, ale tego też kategorycznie zabraniam, bo za mały. Nocki z przewagą kręcenia się non stop.. :/ Ale potem śpimy prawie do południa. Tydzień temu mieliśmy pierwsze szczepienie i zniósł je dobrze.

Ja już nie mam siły do męża i dziś w ramach protestu nie jem NIC, oprócz łyżeczki spróbowanego obiadku dla synka.

A co tam u Was?
 
20170124-083200.jpg

oto moj krolewicz ♥ zdjecie z wtorku, ma juz trzy tygodnie :)
o co z mezem sie poklocilas? tym, ze maly jest malo aktywny ja bym sie nie przejmowala, bo kazde dziecko rosnie w swoim tempie i jak bedzie gotowyto zacznie pelzac, przekrecac sie i siadac :) pokaz nam malego :)
 
Śliczności malusie :) Ale urośnie szybko, zobaczysz :) Mój też był taki i teraz jak patrzę na stare fotki, to trudno uwierzyć, że to te same dziecko ;) Teraz ma 72 cm i waży 8700g.

Z mężem miałam kłótnię o to, że miał szukać kontaktu do gościa od działki naprzeciwko (bo w końcu się zdecydował, że jednak będziemy się budować) i obiecał mi, że w dwa dni to załatwi i jak zwykle klapa. Woli siedzieć i grać niż dup*ko ruszyć.. To się zbuntowałam i podziałało ;D Dziś geoportal nie działa, ale jutro już ma to załatwić na 100%, bo brakuje mu jeszcze nr działki. Ja zobaczę...

Szwagierka wprowadziła się do swojego nowo wybudowanego domu, ale co weekend tu śpi. Jej syn ma non stop katar od listopada i w końcu moje dziecko też zarazili, o teściach nie wspomnę jak nosami ciągali też ostatnio, to jak tu chować dziecko? Szkoda, że maseczek im nie kazałam nosić.
A i masz rację Lux. Nie będę się już tak przejmować, że jedno już umiało to i tamto, a mój jakiś opóźniony. Pożaliłam się, że nie chce się obracać a wieczorem jeszcze fiknął kilka razy. Więc wszystko przyjdzie z czasem :)

Przychodzi do Ciebie położna? Jak mąż, szwagierka i teściowa?
IMG_20170121_012426.jpg
IMG_20170122_155437.jpg
Włoski ma już tak długie, że i kitka mu robię, jak da, bo nie lubi jak wiążę gumkę ;)
 

Załączniki

  • IMG_20170121_012426.jpg
    IMG_20170121_012426.jpg
    624,8 KB · Wyświetleń: 116
  • IMG_20170122_155437.jpg
    IMG_20170122_155437.jpg
    763,1 KB · Wyświetleń: 120
reklama
Śliczności malusie :) Ale urośnie szybko, zobaczysz :) Mój też był taki i teraz jak patrzę na stare fotki, to trudno uwierzyć, że to te same dziecko ;) Teraz ma 72 cm i waży 8700g.

Z mężem miałam kłótnię o to, że miał szukać kontaktu do gościa od działki naprzeciwko (bo w końcu się zdecydował, że jednak będziemy się budować) i obiecał mi, że w dwa dni to załatwi i jak zwykle klapa. Woli siedzieć i grać niż dup*ko ruszyć.. To się zbuntowałam i podziałało ;D Dziś geoportal nie działa, ale jutro już ma to załatwić na 100%, bo brakuje mu jeszcze nr działki. Ja zobaczę...

Szwagierka wprowadziła się do swojego nowo wybudowanego domu, ale co weekend tu śpi. Jej syn ma non stop katar od listopada i w końcu moje dziecko też zarazili, o teściach nie wspomnę jak nosami ciągali też ostatnio, to jak tu chować dziecko? Szkoda, że maseczek im nie kazałam nosić.
A i masz rację Lux. Nie będę się już tak przejmować, że jedno już umiało to i tamto, a mój jakiś opóźniony. Pożaliłam się, że nie chce się obracać a wieczorem jeszcze fiknął kilka razy. Więc wszystko przyjdzie z czasem :)

Przychodzi do Ciebie położna? Jak mąż, szwagierka i teściowa?
Zobacz załącznik 793008
Zobacz załącznik 793010
Włoski ma już tak długie, że i kitka mu robię, jak da, bo nie lubi jak wiążę gumkę ;)
Boziu jak maly urosl!!! cudowny jest ♥
tesciowa hm, no jezdzimy tam i ona przyjezdza tu, ale malego miala raz na rekach przez 10 minut i oddala Tomkowi bo niby ciezki jest maly (mial wtedy niecale 3 kg wiec sorry) a jak tam pojedziemy to tyle co podejdzie, popatrzy, rozczuli sie i idzie w pizdu, szwagierka tez malego na rekach nie miala, ale to ja jej go nie daje, wiadomo czemu, jak szlismy u tesciowej w niedziele na dwor i Tomek zaproponowal siostrze wozek to 4 razy sie prosil, wziela, ale tak sie mnie bala idac z tym wozkiem, ze lapala kaluze i dziury i jej ten wozek zabralam :D wozek pralam i mylam w domu ehhh, a tak to lazi za mna i malym lub Tomkiem i ciagle go glaszcze i mialczy nad nim co mnie wkurza, bo nie lubie jak mi ktos stoi lub chodzi za dzieckiem, wrrr
kiedy budowa ruszy?
a tesciowie jak sie zachowuja tak ogolnie? jak tam siostra?
 
Do góry