92Tynka92
Fanka BB :)
Tęczowa będzie dobrze. Musi być!
Kurcze w rzeczywistości to jednakowe te kreski są. Chyba faktycznie pozytywny. Szyjka mega wysoko ledwo palcem dosięgam. Czyli owu za rogiem. Dobrze wiedzieć:-) bałam się że owu nie będzie w tym cyklu.
Bum no sama w szoku jestem że mi wyszło! W dodatku o 7.30 szklanka kawy wypita, o 8 jeszcze szklanka wody a o 9.45 stwierdziłam że sikne sobie a co. Ja patrze a tu się obie kreski jednocześnie pojawiają

Kurcze w rzeczywistości to jednakowe te kreski są. Chyba faktycznie pozytywny. Szyjka mega wysoko ledwo palcem dosięgam. Czyli owu za rogiem. Dobrze wiedzieć:-) bałam się że owu nie będzie w tym cyklu.
Bum no sama w szoku jestem że mi wyszło! W dodatku o 7.30 szklanka kawy wypita, o 8 jeszcze szklanka wody a o 9.45 stwierdziłam że sikne sobie a co. Ja patrze a tu się obie kreski jednocześnie pojawiają


pewnie jak zwykle będę sobie robić nadzieje pod koniec cyklu ech. Jak nie wiedziałam kiedy owu to z gory zakladalam ze nic z tego i tak bardzo nie przeżywałam jak okres przychodził.