reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
A jednostek teraz nie sprawdzę, bo moj S zabrał mi cały segregator z wynikami ostatniej ciazy, bo stwierdził ze mi odbija jak wyciągam zdjęcie z usg. No chyba miał racje. W ogóle znow muszę popracować nad swoją głowa, bo mi naprawdę odbije doszczętnie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja po usg i wszystko ok, dzidziuś duży 470g 21cm, wiec skąd była taka duża przezierność karkowa :-/

Ja to nawet mam sześciu do aut , mój m jeździ nowym z salonu i nic się nie psuje , a ja jeżdżę 20 letnim Fordem i jak coś się zepsuje płace po 20 zł za części a wymienia teść ;-)

Karola- a ciebie nic nie zbiera :)

Agnesis - ja nawet jak nic nie pisałam przez dwa miesiące na forum , to i tak was czytałam codziennie ;)

Bum- zdrówka dla małej , moje ostatnio chorowały

Artemida- niech teraz pęcherzyk ładnie pęka ... ja tsh teraz w ciąży mam 3,00 za wysokie wiec biorę tabletki

Zaraz wrzucę fotkę buzi mojego z usg


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
1479472212-nim0ub.jpeg


Piękna kość nosowa , a tez jej nie było w 13 tygodniu


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja po usg i wszystko ok, dzidziuś duży 470g 21cm, wiec skąd była taka duża przezierność karkowa :-/

Ja to nawet mam sześciu do aut , mój m jeździ nowym z salonu i nic się nie psuje , a ja jeżdżę 20 letnim Fordem i jak coś się zepsuje płace po 20 zł za części a wymienia teść ;-)

Karola- a ciebie nic nie zbiera :)

Agnesis - ja nawet jak nic nie pisałam przez dwa miesiące na forum , to i tak was czytałam codziennie ;)

Bum- zdrówka dla małej , moje ostatnio chorowały

Artemida- niech teraz pęcherzyk ładnie pęka ... ja tsh teraz w ciąży mam 3,00 za wysokie wiec biorę tabletki

Zaraz wrzucę fotkę buzi mojego z usg


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
O ile już nie peknał :-) czekam na potwierdzenie że to co pani doktor widziała to było już pustym pęcherzykiem z którego zrobi się ciałko żółte :-)

...czekanie na coś co i tak się nie wydarzy zawsze boli...
 
Nati super , ze z malutkim czy malutką? Wszystko w porządku [emoji8]

Artemida ja mam takie tsh w takim oznaczeniu :
1479474269351.jpg


wff2krhmvaem9yip.png
 

Załączniki

  • 1479474269351.jpg
    1479474269351.jpg
    9,7 KB · Wyświetleń: 238
Artemida tylko pamiętaj ze norma nie oznacza odpowiedniej wysokości dla starających się o dziecko ...bo norma do 4,2 zdaje się a dla starających się powinna wynosić mniej ....

************************

Ja jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam,a potem jeszcze chwilę ..
I każdą następną też zaczekam..
[emoji188][emoji179][emoji188][emoji223][emoji516][emoji254]...
 
Nati super , ze z malutkim czy malutką? Wszystko w porządku [emoji8]

Artemida ja mam takie tsh w takim oznaczeniu :
Zobacz załącznik 783688

wff2krhmvaem9yip.png
Piękne masz [emoji38] a mów jak po ziółku czujesz różnice ?

************************

Ja jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam,a potem jeszcze chwilę ..
I każdą następną też zaczekam..
[emoji188][emoji179][emoji188][emoji223][emoji516][emoji254]...
 
reklama
Do góry