nati/misio
Mama Nadusii i Maksia :-)
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
to z dziś , a powinien być pozytywny to wtedy jest odpowiedni wzrost , a jak nie to złamały albo ja coś źle czytam w Google
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
pewnie bede miec cc przez wade wzroku wiec na Swieta bede juz w domkuLux- 26 grudnia to jeszcze święta w domku spędzisznie ma jak się człowiek na mdłości cieszy
Anula- śnieg !!! to trzeba na sanki , ale często niestety nasze samopoczucie od pogody zależy
Jugo - dużo odwagi przed dentystą powodzenia
Bum- u mnie rownież pięknie i słonecznie jak tam co dziś testy pokazują, fryzurka super !
Tynka- obyście dziś usłyszeli same pozytywne wieści trzymam &&&
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
jestem szczesliwa, ze moi rodzice i tesciowa taki boski prezent otrzymaja ode mnie na same Swieta!!!!Lux - to może i lepiej ze na święta będziesz w domku :-)
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
glupieja te testy, czemu tak roznie wychodza ktory masz dc?Ta mój test znów taki [emoji4] robiony o 14.
Teraz weszłam do siostry , dzis cos biegowy dzień mam [emoji41]
Zobacz załącznik 755800