• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

1461670849-dqb4oq.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

to z dziś , a powinien być pozytywny to wtedy jest odpowiedni wzrost , a jak nie to złamały albo ja coś źle czytam w Google
 
reklama
Lux- 26 grudnia to jeszcze święta w domku spędzisz :) nie ma jak się człowiek na mdłości cieszy :)
Anula- śnieg !!! to trzeba na sanki , ale często niestety nasze samopoczucie od pogody zależy
Jugo - dużo odwagi przed dentystą powodzenia
Bum- u mnie rownież pięknie i słonecznie jak tam co dziś testy pokazują, fryzurka super !
Tynka- obyście dziś usłyszeli same pozytywne wieści trzymam &&&


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
pewnie bede miec cc przez wade wzroku wiec na Swieta bede juz w domku
 
Ta mój test znów taki [emoji4] robiony o 14.
Teraz weszłam do siostry , dzis cos biegowy dzień mam [emoji41]
1461677306691.jpg
 

Załączniki

  • 1461677306691.jpg
    1461677306691.jpg
    10,4 KB · Wyświetleń: 172
nati: wzrostu progesteronu nie zauważysz robiąc test owulacyjny, więc się nie stresuj. Lepiej zrobić oznaczenie prg z krwi. Tak czy inaczej to i tak zawsze można przypuszczać, że doszło do owulacji. Poza tym, miałaś usg przed pęknięciem i po o ile dobrze pamiętam?

Ja już po stomatologu. Przegląd tylko, nic nie było do robienia :)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry