• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Hejo,

anula: e tam wstyd :) Trzeba kiedyś odpocząć ;)

xbum: sprzątanie na paliwie z wina idzie zdecydowanie lepiej i szybciej :D

luska: sombre to pochodna ombre, tylko z tą różnicą, że włosy są farbowane/rozjaśniane nie od nasady tylko tak parę cm niżej. Jest efekt trochę delikatniejszy niż w przypadku sombre. O tak jak na fotce np:
3d97a6147602aea61124d6a847574b7e.jpg


lux: cudowna data porodu :D
 

Załączniki

  • 3d97a6147602aea61124d6a847574b7e.jpg
    3d97a6147602aea61124d6a847574b7e.jpg
    108,3 KB · Wyświetleń: 2 289
reklama
Hejo,

anula: e tam wstyd :) Trzeba kiedyś odpocząć ;)

xbum: sprzątanie na paliwie z wina idzie zdecydowanie lepiej i szybciej :D

luska: sombre to pochodna ombre, tylko z tą różnicą, że włosy są farbowane/rozjaśniane nie od nasady tylko tak parę cm niżej. Jest efekt trochę delikatniejszy niż w przypadku sombre. O tak jak na fotce np:
Zobacz załącznik 755742

lux: cudowna data porodu :D
taka jak se wymarzylam! mam silne mdlosci, uf uspokoilam sie, bo wczoraj jakos tak slabsze byly
 
lux: już jutro wizytujesz :) Trzeba znaleźć sposób na relaks, bo można zwariować, a to dopiero początek ciąży. Jeszcze ponad 30 tygodni cię czeka ;) Wiesz jak to bywa z objawami, raz są a raz nie ma :) Bądź dobrej myśli.
 
Dzień dobry ....
I u mnie pada śnieg ... a pomyśleć że w niedzielę m grilla robił;ja się dziwie ze czułam się wczoraj jak flak ....

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry