reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Mnie właśnie boli od owulacji cały czas ten jajnik z którego była owulacja, czasami w drugim. [emoji17][emoji134] A piersi mi właśnie chwile po owu tak coś zaczęły się powiększać. Najpierw mrowienie lekkie, potem delikatne powiększenie taki obrzęk. No i dziś już taki troszkę większy obrzęk. Są pełniejsze. Może to objawy poowulacyjne ale pierwszy raz takie mam, zeświruje [emoji23]
Nie nakrecaj sie za bardzo, lepiej sie miło zaskoczyc niz z płaczem rozczarować [emoji4]
 
reklama
Nie nakrecaj sie za bardzo, lepiej sie miło zaskoczyc niz z płaczem rozczarować [emoji4]
Nie nakręcam [emoji53] Tylko myślę czemu tak jest, bo nigdy tak nie miałam [emoji17] Dokładnie, lepiej być zaskoczoną niż płakać potem z rozczarowania [emoji17]
 
Nie nakręcam [emoji53] Tylko myślę czemu tak jest, bo nigdy tak nie miałam [emoji17] Dokładnie, lepiej być zaskoczoną niż płakać potem z rozczarowania [emoji17]
Mnie bardzo czesto jajniki szarpały po owulacji, w udanym cyklu fakt, ze mocniej i inaczej, ale ogolnie to raczej nornalne [emoji4]
 
Mnie bardzo czesto jajniki szarpały po owulacji, w udanym cyklu fakt, ze mocniej i inaczej, ale ogolnie to raczej nornalne [emoji4]
Możliwe. Ja tak nigdy nie miałam więc mnie to zdziwiło. Eh dziś chyba nie jest mój dzień. Dziś mnie strasznie palą policzki. I do tego tak tępy ból głowy. Musiałam się położyć [emoji17]
 
Możliwe. Ja tak nigdy nie miałam więc mnie to zdziwiło. Eh dziś chyba nie jest mój dzień. Dziś mnie strasznie palą policzki. I do tego tak tępy ból głowy. Musiałam się położyć [emoji17]
Ja czasem przed okresem miałam wrażliwe piersi, ale jak zaczęliśmy się starać o dziecko, czyli od jakiegoś roku to zaraz po owulacji tak mnie bolą że szok. Dopiero teraz sobie przypomniałam. Od września ub.roku mierzę temperaturę i zawsze na 2 dzień po ovu to jest masakra, bolą, mrowią, są ciężkie i nie mogę się dotknąć, nawet w najwygodniejszym staniku nie jest za doborze. Po kilku dniach jest lepiej. Ale czasem trwa to do okresu choć troszkę mniej bolą. Także spokojnie.Trzeba czekać na @ a jak nie przyjdzie to tylko się cieszyć
 
Ja czasem przed okresem miałam wrażliwe piersi, ale jak zaczęliśmy się starać o dziecko, czyli od jakiegoś roku to zaraz po owulacji tak mnie bolą że szok. Dopiero teraz sobie przypomniałam. Od września ub.roku mierzę temperaturę i zawsze na 2 dzień po ovu to jest masakra, bolą, mrowią, są ciężkie i nie mogę się dotknąć, nawet w najwygodniejszym staniku nie jest za doborze. Po kilku dniach jest lepiej. Ale czasem trwa to do okresu choć troszkę mniej bolą. Także spokojnie.Trzeba czekać na @ a jak nie przyjdzie to tylko się cieszyć
Eh w ogóle to dziwne, ale jestem po owu... I mam jakiś dziwny śluz czułam od owu i przed cały czas uczucie mokrości a teraz mam nie wiem jakby płodny śluz... Nie wiem co jest ;o Już mi się płakać chce bo nie wiem co się dzieje ze mną [emoji24]
 
Dziewczyny mam wyniki....hcg niskie robione prawie tydz po terminie @

IMG_0326.JPG
 

Załączniki

  • IMG_0326.JPG
    IMG_0326.JPG
    180 KB · Wyświetleń: 481
reklama
Hmm ... No troszeczkę nisko chyba ...możesz sprawdzić przyrost ?

Screenshot_20180529-102710.jpeg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180529-102710.jpeg
    Screenshot_20180529-102710.jpeg
    73,6 KB · Wyświetleń: 466
Do góry