reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Hej

Tynka- gratuluje pierwszych mdłości :-)

agnesis - współczuje ale wytrwaj i urlop !!!

Kruczyca- łał 16tc ale ten czas leci :-)

Bum- mi właśnie teraz w ciąży rośnie ostatnia 8, twoja @ to chyba pojechała na długie wczasy

Paraplu- może rzeczywiście to już okres , współczuje bólu łydki


Ja po weselu czuje się jak bym miała kaca dwa dni , a wypiłam łyka szampana , ale bawiłam się super , a myślałam ze będzie źle nawet mnie tak nie mdliło i tańczyłam pojechaliśmy do domu po 4 tej , ja bym został dłużej ale mój m już pyskował , że jestem w ciąży i będę się źle czuła , no miał racje obudził mnie ból głowy i zle samopoczucie ale to tez wina tej okropnej pogody, tak bym sobie jeszcze porobiła NIC ale trzeba wstać podnieść dupę i ogarnąć dom i dzieci


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bylam w aptece zapytac sie czy moze mi sprzedac dupka lub luteine ale stwierdzila , ze nie ehh bede tak czekac do 30go az w koncu cos sie ruszy !
Wyje juz chyba 10 raz dzisiaj...

wff2krhmvaem9yip.png

PARAPLU 23.08 - kontrola
ZUZKON 23.08 - wizyta u ginekologa
OLECZKA 26.08 - podglądamy Gabrysia [emoji170]
EVEEE 29.08 - prenatalne [emoji171]
BUM 30.08 - wizyta u ginekologa
TYNKA 31.08 - wizyta u ginekologa [emoji172]
 
Dziewczyny nie piszcie mi glupot bo ciaza to na bank nie jest, wiec nie dobijajcie mnie bardziej.

agnesis pod jezor mowisz. To cale opakowanie bym musiala wziasc co nie?

wff2krhmvaem9yip.png

PARAPLU 23.08 - kontrola
ZUZKON 23.08 - wizyta u ginekologa
OLECZKA 26.08 - podglądamy Gabrysia [emoji170]
EVEEE 29.08 - prenatalne [emoji171]
BUM 30.08 - wizyta u ginekologa
TYNKA 31.08 - wizyta u ginekologa [emoji172]
 
Dziewczyny nie piszcie mi glupot bo ciaza to na bank nie jest, wiec nie dobijajcie mnie bardziej.

agnesis pod jezor mowisz. To cale opakowanie bym musiala wziasc co nie?

wff2krhmvaem9yip.png

PARAPLU 23.08 - kontrola
ZUZKON 23.08 - wizyta u ginekologa
OLECZKA 26.08 - podglądamy Gabrysia [emoji170]
EVEEE 29.08 - prenatalne [emoji171]
BUM 30.08 - wizyta u ginekologa
TYNKA 31.08 - wizyta u ginekologa [emoji172]
Ale sama doskonale wiesz, że jest to możliwe... No chyba, że seksów nie było...
 
Przeciez nikt nikogo nie meczy, napisalysmy tylko nasza opinie...a jesli owulacje miala niedawno to logiczne ze beta niczego nie wykryje. Wszystko jest mozliwe!!!

Inviato dal mio ALE-L21 utilizzando Tapatalk
 
reklama
Bylam w aptece zapytac sie czy moze mi sprzedac dupka lub luteine ale stwierdzila , ze nie ehh bede tak czekac do 30go az w koncu cos sie ruszy !
Wyje juz chyba 10 raz dzisiaj...

wff2krhmvaem9yip.png

PARAPLU 23.08 - kontrola
ZUZKON 23.08 - wizyta u ginekologa
OLECZKA 26.08 - podglądamy Gabrysia [emoji170]
EVEEE 29.08 - prenatalne [emoji171]
BUM 30.08 - wizyta u ginekologa
TYNKA 31.08 - wizyta u ginekologa [emoji172]
Bum było zagadać jak ja. Pójdz do apteki gdzie nie na dużego ruchu. Powiedz ze byłaś u lekarza i masz przypisane na podtrzymanie ciazy tylko z tego stresu zapomniałaś wziąć receptę i czy sprzeda Ci jedno opakowanie a Ty jutro z samego rana przyniesiesz receptę ;)

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry