reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Tak jakby po naturalnym na drugi dzień nie bolało hehe
no ale zapene nie tak jak po cc [emoji6]
Gdzies byla haha [emoji38]

wff2krhmvaem9yip.png

EVEEE 16.09 - endokrynolog
ARTEMIDA 18.09 - wizyta u ginekologa
AGNESIS 22.09 - wizyta u ginekologa
 
reklama
Kochana kurcze w pracy na 3.30 dzisiaj ledwo żyję a jutro to samo.
Co do porodu nie wypowiadam się bo każda odczuwa inaczej i każdy przebiega inaczej i tyle.
Ratuj mój wykres temp przestawił sobie dzisiaj dzień owulacji :errr:
 
majka pokaż ten twoj wykres [emoji3]

lavazza wysle ci na priv.

wff2krhmvaem9yip.png

EVEEE 16.09 - endokrynolog
ARTEMIDA 18.09 - wizyta u ginekologa
AGNESIS 22.09 - wizyta u ginekologa
 
Cześć dziewczynki :) widzę że się dzieje :) niech jesień przynosi nowe dzieciaczki :*
Bum u Ciebie nie widzę żadnego nowego cyklu przez następne 9mc[emoji14]
Tynka super maleństwo rośnie :) widzę że u nas równo 3mc różnicy w dzieciaczkach będzie :)
U mnie od wczoraj 20tc, za tydzień polowkowe, mam nadzieję że w końcu czegoś konkretnego się dowiem bo czas powoli ucieka a ja z wyprawka ciagle zwlekam ;)

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kruczyca haha jasne , że nie będzie , ten mój cykl będzie około 280dniowy [emoji23]
Jeszcze kochana tydzień i szybciutko zleci i dowiemy się kto w brzuszku siedzi [emoji4]
A jak się czujesz ? Brzus urósł?

wff2krhmvaem9yip.png

EVEEE 16.09 - endokrynolog
ARTEMIDA 18.09 - wizyta u ginekologa
AGNESIS 22.09 - wizyta u ginekologa
 
Dziewczyny jest jakaś grupa na FB?? Plizzzzz dajcie linka ;-)

Kurcze, ale tematy się tu posypały:( Ja też miałam złe przeżycia, ale teraz jestem dobrej myśli. Acard daje mi uspokojenie :)
 
Ten wątek powinien nazywać się "weteranki" o tych które faktycznie muszą się postarać o swoją dzidzię. Ja się czuję cały czas jakby gdzieś już mi była zapisana tylko nie miałam JESZCZE możliwości jej poznać. Każdej z nas na pewno się uda, kwestia czasu ;)


Tylko u mnie to wiesz jak można na tym polegać....
 
reklama
Do góry