reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
nikusia napisz privka [emoji4]

majka hehe weteranki zawsze idzie zmienić [emoji5]
Wykres masz ok kochana [emoji108]

Tęczowa co tam staranka juz w ruchu? No taki długi mi się zapowiada haha [emoji38]



wff2krhmvaem9yip.png

EVEEE 16.09 - endokrynolog
ARTEMIDA 18.09 - wizyta u ginekologa
AGNESIS 22.09 - wizyta u ginekologa
 
nikusia no przyjmuje sie , ze trwa 280 a jak wcześniej urodzisz to mniej [emoji16]

wff2krhmvaem9yip.png

EVEEE 16.09 - endokrynolog
ARTEMIDA 18.09 - wizyta u ginekologa
AGNESIS 22.09 - wizyta u ginekologa
 
dziś lub jutro powinny się zacząć płodne, ale ledwo się skończyła @ już działaliśmy ;), bo kto tam wie kiedy tak na prawdę ta owulacja teraz wypada :D
 
Ale jestem dzisiaj zakręcona....;-P Jakiś zły dzień dziś, obstawiam jutro urlop na żądanie, chyba czas na naładowanie baterii;-)

Z tą ciążą miałam na myśli ciążę np słonia,która trwa podobno do 680 dni.....Nasze przy tym to pikuś ;-)

Acard ostawiam bo boję się o krwotok w trakcie @.....

Trzymam kciuki za wszystkie płodniachy :)
 
tęczowa no to idziemy razem na czerwiec hehe [emoji6]
Działać dużo dokładnie , ja nie wiem czy u mnie to wystarczyło , bo owu byla w poniedziałek a działalismy w niedziele i poniedziałek tylko wcześniej przed niedzielą było 5 dni wcześniej hm...

wff2krhmvaem9yip.png

EVEEE 16.09 - endokrynolog
ARTEMIDA 18.09 - wizyta u ginekologa
AGNESIS 22.09 - wizyta u ginekologa
 
Bum rośnie rosnie ;) czuje się już lepiej bo upałów nie ma ale wczoraj miałam lekkie plamienia. Także nudno nie jest. No oby te 280dni już leciały :)

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
nikusia napisz privka [emoji4]

majka hehe weteranki zawsze idzie zmienić [emoji5]
Wykres masz ok kochana [emoji108]

Tęczowa co tam staranka juz w ruchu? No taki długi mi się zapowiada haha [emoji38]



wff2krhmvaem9yip.png

EVEEE 16.09 - endokrynolog
ARTEMIDA 18.09 - wizyta u ginekologa
AGNESIS 22.09 - wizyta u ginekologa
Wiesz co może i wykres jest ok tylko że po wpisaniu dzisiejszej temp wyliczyło mi że owulację JEDNAK miałam 17dc a nie 14dc w sumie to logiczne bo i cykl się wydłużył do 31 dni a tyle przeciętnie trwają a nie 28. Nic to polegając na testach owu i tak zrobiliśmy raczej co w naszej mocy.
Nie tracimy nadziei.... Ja to jakaś naiwna jestem :/
 
reklama
Kruczyca to dobrze , ze rosniecie [emoji4] wiesz drobne plamienie nie musi znaczyc nic groznego a kiedy dupka odstawilas ?

Majka ściągnij sobie apke ta co ja mam , ja mam wpisany ogólnie cykl 38dniowy chyba. Ale jak zaznaczylam kiedy wyszedł mi test owu pozytywny to automatycznie owu mi zaznaczyło i powiem ci , że wszystko idealnie tak jak byla bo i temp spadła i monitoring potwierdził [emoji6]

wff2krhmvaem9yip.png

EVEEE 16.09 - endokrynolog
ARTEMIDA 18.09 - wizyta u ginekologa
AGNESIS 22.09 - wizyta u ginekologa
 
Do góry