reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Witajcie dziewczęta
Trzymam mocno kciuki za wszystkie ( nie) czekające na @
Ja też nadal (nie) czekam
Póki co nic się nie dzieje
Ale jakos tak mnie rano naszło że chyba jednak nic z tego

Napisane na HTC Desire 510 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bum poczekaj jeszcze ze dwa dni z dupkiem, najwyżej cykl trochę Ci sie wydłuży [emoji12] a moze akurat to bedzie ten cykl 9 miesięczny [emoji1]




______________________
Jakub [emoji173]️[emoji4][emoji460]️ 2009
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
Aniołek[emoji171][emoji992][emoji92]2016
Nie wiesz co to prawdziwa strata. Można jej doświadczyć tylko wtedy, kiedy kochasz coś bardziej, niż samego siebie.
 
testu nie mam ale po drodze nie problem kupic. okres powinnam miec 18/19.10. mi sie wydaje ze to okres sie zbliza , moze przez inofem szybciej bedzie.
 
Dzol tez możliwe ze inofem, bo jak brałam inofem w styczniu to tez zaczęłam plamić 5 dni przed okresem i w efekcie cykl mi sie skrócił. A teraz znow jak piłam dwa cykle to nie miałam tego, ale brałam tez luteinę i pewnie dlatego sie nie skracał.


______________________
Jakub [emoji173]️[emoji4][emoji460]️ 2009
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
Aniołek[emoji171][emoji992][emoji92]2016
Nie wiesz co to prawdziwa strata. Można jej doświadczyć tylko wtedy, kiedy kochasz coś bardziej, niż samego siebie.
 
reklama
Black zrób rano, największe stężenie jest [emoji6]

agnesis no poczekam , obejrzymy czy się w ogóle ruszy temp w górę [emoji52]

Dzol ale owu tez była ponoć wcześniej nie?

Patunia oj szkoda ... A teraz termin @?

Artemida to jest chore co w tych naszych organizmach się dzieje wrrr ....

wff2krhmvaem9yip.png
 
Do góry