reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Dzięki jutro dopisze [emoji4] a trochę kojarze cię z drugiego wątku [emoji23]
Słyszałam , chciałam nawet kupić , ale nie było kogoś kto to używa [emoji5]
Jakie opinie ? Na ike taki test starcza?

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

On niby starcza na 2 lata :) opinie są różne ale trzeba używać naprawdę solidnie każdego dnia cyklu żeby zobaczyć różnice w dni płodne :) ja jestem zadowolona ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
On pokazuje kolor w którym dniu cyklu jesteś? Czy jak?

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

On pokazuje w dni niepłodne kropeczki a jak coraz bliżej ovu to pokazuje pojedyncze paprotki a jak już ovu jest naprawdę blisko to masz całe szkiełko w paprotkach i praktycznie w tym dniu powinna być ovu. Sprawdza się bo miałam potwierdzone monitoringiem ovu i wtedy właśnie byl wysyp tych paprotek:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ojaaaa ciekawe , no może jak się zaczniemy bardziej starać na nowo to zakupie hehe [emoji4] na razie to mam już dość kontrolowania wszystkiego [emoji4]

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem,jestem
Tez jakas dzis jestem do niczego
Bum nie jestes sama,dzis cos jestem tez za nerwowa..na mala troche ryja podarlam ze az mnie gardlo boli.
Ja slyszalam o tym termometrze afrodyta..tez mialam kupowac. Ale jak zakupie to moze po nowym roku.. jak na razie tez nic nie licze,bo nie ma sensu....

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bum grzecznie bo niedziela hehe a jutro zaczynamy od nowa [emoji38]

Carmen nerwa mam i ja,wszystkim się oberwalo a najbardziej m ... no trudno,życie ...co poradzę kiedy mną targa odwewnętrznie

************************

Ja jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam,a potem jeszcze chwilę ..
I każdą następną też zaczekam..
[emoji188][emoji179][emoji188][emoji223][emoji516][emoji254]...
 
Mna juz targa od dwoch tygodni, dzis wybuchlam
Meza nie bylo,to sie malej oberwalo bo jak zwykle nie slucha....
Wszystko ostatnio mnie przerasta,chetnie bym wyleciala w jakies cieple miejsce,nawet w zimne- byle by sie odhamic !!!!!!!!

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mna juz targa od dwoch tygodni, dzis wybuchlam
Meza nie bylo,to sie malej oberwalo bo jak zwykle nie slucha....
Wszystko ostatnio mnie przerasta,chetnie bym wyleciala w jakies cieple miejsce,nawet w zimne- byle by sie odhamic !!!!!!!!

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Mam to samo ! Ide spać ...

************************

Ja jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam,a potem jeszcze chwilę ..
I każdą następną też zaczekam..
[emoji188][emoji179][emoji188][emoji223][emoji516][emoji254]...
 
Ja tez chce na urlop ! Od małej od P chociaż na 2 dni ! [emoji23][emoji4][emoji38] odpocząć i się wyspac , bez sprzątania i jeczenia nad uchem [emoji5]

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry