reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Tynkus , draznij sutki [emoji110][emoji110]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 16t4d [emoji272]
 
reklama
Dobry ... miło jest być wyspanym [emoji41] śniło mi się że zrobiłam test haha i były aż 4 kreski- na bogato [emoji41]

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Anula dwie kreski dla Ciebie, dwie kreski dla mnie [emoji38][emoji38]
Ja tez sie wyspalam porządnie, ale w nocy śniło mi sie, ze moj chłop mnie zdradza [emoji13] jakby nie mogło mi sie śnić jak ja go zdradzam z jakims Apollo [emoji23][emoji23][emoji23]
Tynka jeszcze chwila i Ignas (tak zostaje?) uzna, ze chce już być w Twoich ramionach [emoji6] ja urodziłam dzien przed terminem, ale poprzednie dnie nie zapowiadały niczego, tym bardziej byłam w szoku jak nagle skurcze były coraz częściej i coraz mocniejsze [emoji12]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Anula dwie kreski dla Ciebie, dwie kreski dla mnie [emoji38][emoji38]
Ja tez sie wyspalam porządnie, ale w nocy śniło mi sie, ze moj chłop mnie zdradza [emoji13] jakby nie mogło mi sie śnić jak ja go zdradzam z jakims Apollo [emoji23][emoji23][emoji23]
Tynka jeszcze chwila i Ignas (tak zostaje?) uzna, ze chce już być w Twoich ramionach [emoji6] ja urodziłam dzien przed terminem, ale poprzednie dnie nie zapowiadały niczego, tym bardziej byłam w szoku jak nagle skurcze były coraz częściej i coraz mocniejsze [emoji12]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
Pewnie ze się podzielę

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 
Bum już moje biedne sutki odmawiają posłuszeństwa. Wczoraj i przedwczoraj tak je załatwiłam, że siara mi kapała...dziś tak bolą, że się dotknąć nie mogę. Niestety zmasakrowałam je bardzo, bo są mega płaskie i ciężko było mi je złapać.

Agnesis tak myślę, że już pewnie zostanie Ignaś. Już tam bym chciała urodzić i go w końcu przytulić, że szok...przez te plamienie się tak nastawiłam... Może dziś męża zmusze do seksu...może to coś ruszy.
 
Dzień dobry Kochane :):) u mnie wietrznie i zimnoooo. Owu coraz bliżej, więc działamy. Dzisiaj miałam iść do pracy ale wolne nam zrobili. Pakuje się później i jadę do teściowej na weekend bo trzeba pomóc.
Nuria - szkoda, że przylazła, działamy dalej :)
Tynka - trzymam kciuki, żebyś jak najszybciej urodziła :)
Bum - może weź coś, żeby bardziej się nie rozwineło. I trzymam kciuki za dobre wyniki :)
 
Hej dziewczyny to znów ja ;) mam nadzieję że mnie pamiętacie. już nie wiem który próbuje z tą aplikacją na tel żeby forum działało jak trzeba. Ostatnio byłam tu w październiku [emoji16] ciągle siedzicie mi w myślach i muszę co jakiś czas próbować :) nadrabiać nawet nie będę próbować więc moje kochane "stare" koleżanki powiedzcie jak u Was [emoji11]a z nowymi się witam i trzymam za wszystkie kciuki. widzę że coraz więcej dzieciaczkow i pełnych brzuszków z czego bardzo się cieszę [emoji11] będę miała chwilkę to powiem w skrócie co u nas

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kruczyca wpadaj , wpadaj hehe [emoji9][emoji8]

A laptop jednak nie działa, ekran mignie i to wsioooo , zabije go [emoji48]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 16t4d [emoji272]
 
reklama
Kruczyca wpadaj , wpadaj hehe [emoji9][emoji8]

A laptop jednak nie działa, ekran mignie i to wsioooo , zabije go [emoji48]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 16t4d [emoji272]
Teraz niech kase daje na nowego albo na.naprawe [emoji28]


2nn3dqk3wi25eoiy.png
 
Do góry