reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

U mnie lipa. Szyjka gruba, rozwarcie na opuszkę i nie mam szans na poród przed majówką. Malutki waży 3400, a łożysko jest stare i ma zwapnienia ale podobno na tym etapie to normalne...jestem załamana, strasznie się martwię i całą drogę płakałam. Boję się, że małemu się coś stanie bo mój durny organizm nie chce go urodzić.
Tynka spokojnie :) nic się nie stanie :) to dziecko kieruje naszym organizmem i daje znak że chce wyjść a nie na odwrót :) po terminie będziesz na kto i specjalna kontrola i gdyby coś było nie tak to na pewno zareaguje odpowiednio.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie lipa. Szyjka gruba, rozwarcie na opuszkę i nie mam szans na poród przed majówką. Malutki waży 3400, a łożysko jest stare i ma zwapnienia ale podobno na tym etapie to normalne...jestem załamana, strasznie się martwię i całą drogę płakałam. Boję się, że małemu się coś stanie bo mój durny organizm nie chce go urodzić.
Tynka eee nic się nie dzieje ! Nie Doluj się noo !wyjdzie jak przyjdzie czas [emoji8] cierpliwość kochana ... pomysł ile na niego czekałas to i te kilka dni też dasz radę [emoji6]

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 
Anula no właśnie tyle czekałam a jak pomyślę, że to jeszcze tydzień może trwać to od razu mam ochotę płakać:-( boję się strasznie. Takie mnie czarne myśli nadchodzą że szok...

Kruczyca chciałabym nie wiedzieć o tych wszystkich tragedia ch, które widziałam na studiach właśnie przez stare łożyska:-( dobrze że mam codziennie robić ktg. Tylko to mnie pociesza.
 
Tynka, kochana, nie martw się. Będzie wszystko dobrze. Chłopaki podobno tak mają ze lubią dłużej posiedzieć w brzuszku. Nie będę Ci pisać jak było u mnie bo to nie ma co porównywać, ale trzeba być dobrej myśli[emoji6] Trzymam kciuki żeby synek Cię zaskoczył[emoji110][emoji110]

Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
 
Wiadomo że na studiach widziałaś wiele komplikacji o jesteś ich bardziej świadoma ale przecież nic nie wskazuje na to że coś się dzieje. Wiem że chciałabyś mieć już małego przy sobie i już niedługo tak będzie. Też się martwilam pod koniec ale niedługi będzie po wszystkim i będziecie bezpieczni się tulic [emoji11] nie denerwuj sie

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki dziewczyny za wsparcie. Już mi ciut lepiej...będę chodzić na to ktg codziennie zawsze będę trochę spokojniejsza dzięki temu. Nie wiem co by tu zrobić jeszcze żeby ten poród przyspieszyć:-( nawet skurczy przepowiadających nie mam wcale:-( raz na kilka dni mnie coś złapie tylko...

Lusia trzymam kciuki za babcie:-* oby tylko wszystko było dobrze.

Anula też trzymam kciuki żebyś same dobre wiadomości usłyszała na wizycie:-)
 
reklama
Dzięki dziewczyny za wsparcie. Już mi ciut lepiej...będę chodzić na to ktg codziennie zawsze będę trochę spokojniejsza dzięki temu. Nie wiem co by tu zrobić jeszcze żeby ten poród przyspieszyć:-( nawet skurczy przepowiadających nie mam wcale:-( raz na kilka dni mnie coś złapie tylko...

Lusia trzymam kciuki za babcie:-* oby tylko wszystko było dobrze.

Anula też trzymam kciuki żebyś same dobre wiadomości usłyszała na wizycie:-)
Tyneczko, mój Olek jest 5 dni przeniesiony i gdyby nie ingerencja lekarzy to pewnie by siedział jeszcze dłużej... Tak grzebali że rozwarcie w końcu ruszyło. Dłuży się to okropnie, ale ani się nie obejrzysz jak będziesz z sentymentem wspominać ten czas ciąży i oczekiwania na poród.

Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry