• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
Witam z pracy z gorąca kawką w ręku:-) zimno u nas strasznie brrr, chć słoneczko wychodzi to i tak kosta :-(
zjola kuruj sie, teraz wirusy sie pojawiają u nas w pracy co druga osoba na zwolnieniu koszmar...
Błonka trzymam kciukasy mocno zaciśnięte &&&& a ty nie myśl my ci powiemy kiedy czas na testa ;-)

nadrobiłam was, ale juz wszystko zapomniałam :(
Miłego dnia życzę !!!
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry